Tris kėlinius šeimininkus už ūsų tampę pasvaliečiai nusileido „Žalgirio“ krepšininkams – Kas vyksta Kaune

Tris kėlinius šeimininkus už ūsų tampę pasvaliečiai nusileido „Žalgirio“ krepšininkams

„BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Į „Žalgirio“ areną sugrįžę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą kauniečiai rezultatu 95:76 (19:22, 23:26, 30:19, 23:9) įveikė Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ ekipą.

Po septynių Martino Gebeno taškų ir Artūro Milaknio tritaškio žalgiriečiai buvo priekyje – 10:2. Augustine‘as Rubitas pelnė keturis taškus, Rokas Jokubaitis pridėjo tris, du Paulius Jankūnas, tačiau po pirmojo kėlinio teko vytis varžovus – 19:22.

Dvitaškiu antrą ketvirtį pradėjo Thomasas Walkupas, iš toli pataikė Nigelas Hayesas, o Marekas Blaževičius ir T.Walkupas pridėjo po baudos metimą – 26:30. Po keturis taškus pelnė Marius Grigonis ir M.Gebenas, bet deficitas augo – 34:45. Kėlinuką dvitaškiais užbaigė R.Jokubaitis, M.Gebenas ir M.Grigonis – 42:48.

Po pertraukos T.Walkupas įmetė baudos metimą, penkis taškus surinko N.Hayesas, o du pelnė M.Grigonis – 50:50. Į varžovų spurtą žalgiriečiai atsakė aštuoniais M.Grigonio taškais bei A.Rubito ir T.Walkupo dvitaškiais – 62:59. Tritaškį smeigė Karolis Lukošiūnas, tašką pridėjo M.Grigonis, M.Gebenas įdėjo iš viršaus, o kėlinio pabaigoje po du taškus surinko A.Rubitas ir M.Blaževičius – 72:67.

Lemiamą ketvirtį šešiais taškais pradėjo M.Blaževičius, du baudų metimus sumetė R.Jokubaitis, o M.Grigonis pataikė du tolimus metimus – 86:72. Dar keturis taškus surinko T.Walkupas, du pridėjo A.Rubitas, o M.Grigonis pataikė dar vieną tolimą metimą – 95:76.

Žalgiris“: M.Grigonis 26 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), M.Gebenas 15, A.Rubitas 10 (5 atk. kam.), N.Hayesas 10, T.Walkupas 10 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), M.Blaževičius 9, R.Jokubaitis 7 (7 rez. perd.), K.Lukošiūnas 3, A.Milaknis 3, P.Jankūnas 2.

„Pieno Žvaigždės“: J.Manigat 16, K.Giedraitis 14, B.Mirkovičius 14, D.Amigo 10.

Turnyrinė lentelė pateikiama iš SofaScore LiveScore
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.