Kaune vykusioje Lietuvos krepšinių grandų dvikovoje „Žalgiris“ tiesiog suvažinėjo vilniečius – Kas vyksta Kaune

Kaune vykusioje Lietuvos krepšinių grandų dvikovoje „Žalgiris“ tiesiog suvažinėjo vilniečius taškų skirtumas – rekordinis

DELFI nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionate rekordiniu skirtumu sutriuškino Vilniaus „Ryto“ komandą. Martino Schillerio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje laimėjo rezultatu 92:45 (23:11, 22:11, 27:11, ).

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus vidutinio nuotolio metimu pelnė Marius Grigonis, kuris po nesportinės varžovo pražangos surinko dar keturis taškus iš eilės. Greitoje atakoje galingai iš viršaus įdėjo Martinas Gebenas, o Rokas Jokubaitis sumetė du baudų metimus – 10:4. Šešis taškus iš eilės surinko Lukas Lekavičius, iš po krepšio pataikė Marekas Blaževičius ir Paulius Jankūnas, o paskutinė „Žalgirio“ ataka baigėsi taikliu tolimu L.Lekavičiaus metimu – 23:11.

Prasidėjus antram kėliniui iš vidutinio nuotolio pataikė P.Jankūnas, dar vieną dvitaškį pridėjo L.Lekavičius, R.Jokubaitis pataikė iš toli, o M.Gebenas vėl pasižymėjo greitoje atakoje – 32:12. Du baudų metimus realizavo R.Jokubaitis, po jo perdavimo iš viršaus galingai įdėjo M.Gebenas, o Karolis Lukošiūnas pataikė iš toli – 39:20. Kėlinio pabaigoje tolimus metimus pataikė Artūras Milaknis ir Thomasas Walkupas, o komandas skyrė daugiau nei dvidešimt taškų – 45:22.

Po pertraukos T.Walkupas smeigė tritaškį, penkis taškus iš eilės surinko Nigelas Hayesas, iš viršaus įdėjo M.Gebenas, o M.Grigonis pridėjo šešis taškus – 63:24. Dvitaškį pataikė L.Lekavičius, keturis taškus iš eilės surinko M.Blaževičius, o kėlinuką taikliu tolimu metimu uždarė A.Milaknis – 72:33.

Tas pats A.Milaknis tritaškiu pradėjo paskutinį ketvirtį, aštrius reidus po krepšiu surengė L.Lekavičius ir R.Jokubaitis, o M.Blaževičius pataikė du baudų metimus – 81:40. Eilinį savo dvitaškį pataikė L.Lekavičius, po varžovų krepšiu kamuolį atkovojo ir taškais pasižymėjo P.Jankūnas, po dvitaškį pridėjo R.Jokubaitis ir M.Blaževičius, o rungtynes tritaškiu uždarė N.Hayesas – 92:45.

Žalgiris“: L.Lekavičius 17 (4 rez. perd.), M.Grigonis 14, R.Jokubaitis 11 (6 rez. perd.), M.Blaževičius 10 (3 blk.), A.Milaknis 9, M.Gebenas 8 (7 atk. kam.), N.Hayesas 8 ( atk. kam.), P.Jankūnas 6 (9 atk. kam.), T.Walkupas 6, K.Lukošiūnas 3, S.Vasturia 0.

„Rytas“: M.Echodas 10, D.Bičkauskis 9, G.Radzevičius 6, M.Girdžiūnas 6.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.