Svarbi žinia keliaujantiems traukiniais – paskelbė atnaujintus tvarkaraščius – Kas vyksta Kaune

Svarbi žinia keliaujantiems traukiniais – paskelbė atnaujintus tvarkaraščius

Asociatyvi / Lietuvos geležinkelių nuotr.

„LTG Link“, „Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė, turi svarbių žinių keliaujantiems traukiniais – nuo gruodžio 13 d., sekmadienio, įsigalioja nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai.

„Iššūkių dėl koronaviruso netrūksta, tačiau žinome, kad šį etapą įveiksime, todėl reikia žvelgti pirmyn ir planuoti ateities darbus. Vienas iš jų – metinių traukinių tvarkaraščių atnaujinimas.

Juos tobulinome atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus, kruopščiai analizuodami keliaujančiųjų srautus ir modeliuodami ateities prognozes. Siekiame, kad, įveikus koronavirusą, į keliones žmonės leistųsi patogiu ir gamtai draugiškiausiu būdu – traukiniais“, – pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Susipažinti su naujaisiais tvarkaraščiais keleiviai gali internetinėje svetainėje, informacija taip teikiama paskambinus informacijos centro telefonu +370 700 55 111 ir „LTG Link“ feisbuko paskyroje. Bendrovė atkreipia dėmesį, kad nauji metiniai tvarkaraščiai pradės galioti su dėl pandemijos optimizuotais reisais.

Žemiau pateikiama trumpa aktualiausių pokyčių atmintinė su naujuoju tvarkaraščiu.

Kaunas–Vilnius

Užbaigus kelio remonto darbus, vidutiniškai 10 min. pagreitėja kelionės trukmė, kas ypač aktualu rytais į darbus kitame mieste skubantiems vilniečiams ir kauniečiams.

Iš Vilniaus pasiekti Kauną (ar atvirkščiai) ekspreso traukiniais, keleiviai galės per 1.09–1.15 val., greitaisiais – per 1.16–1.28 val., o įprastais – per apytiksliai pusantros valandos. Peržiūrėta ir sustojimų logika: tai leis užtikrinti geresnį susisiekimą mažesnių miestų gyventojams.

Kiti traukinių, vykstančių iš Kauno, tvarkaraščiai pasikeitė nežymiai, pasitikrinti juos keleiviai gali minėjote svetainėje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA