Š. Černiauskas: jei R. Karbauskis vadovautų „Žalgiriui“, komentarai atrodytų taip – Kas vyksta Kaune

Š. Černiauskas: jei R. Karbauskis vadovautų „Žalgiriui“, komentarai atrodytų taip

R. Tenio nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Nors Kauno „Žalgiris“ demonstruoja gerą kovingumą, pergalių skaičiaus Eurolygoje pastaruoju metu tai neaugina. Žurnalistas Šarūnas Černiauskas šiandien LRT paskelbto pokalbio su Ramūnu Karbauskiu pagrindu juokais pasvarstė, kaip į žalgiriečių pasirodymą sureaguotų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis.

Kaip savo „Facebook“ paskyroje trečiadienį po vidurdienio pasidalijo Modestos Gaučaitės-Znutienės interviu įkvėptas Š. Černiauskas, jeigu R. Karbauskis vadovautų „Žalgiriui“, komentarai atrodytų maždaug taip:

„– Per pastaruosius penkis Eurolygos mačus patyrėte keturis pralaimėjimus. Galbūt svarstote pasitikrinti pasitikėjimą komandoje ar tiesiog užleisti šią poziciją?

– Taip, mes nebuvome pirmi. Dėl tokios propagandos, kuri buvo nukreipta prieš mus, mums buvo sunku. Dabartinį rezultatą galiu vertinti kaip tokį, kuris nėra toks, kokio norėčiau ar tikėjausi. O ir kai kuriose rungtynėse mūsų žaidėjai pralaimėjo keliais ar keliolika taškų. Nebuvo taip, kad laimėta paprastai ir lengvai.

Bet yra toks faktas, rezultatai yra tokie. Jei kalbėtume apie kitas rungtynes, prieš CSKA įmetėme 36 proc. daugiau taškų nei prieš Maccabi. Pralaimėjome tas rungtynes ar ne? Niekas neįmetė 36 proc. daugiau taškų. Bet taip, to neužteko, kad absoliučioje įskaitoje skaičiuojant taškus būtume buvę pirmi. Taip, to nėra.

Rungtynėse su Real laimėjome antrą poziciją, bet vietoj vieno pralaimėjimo šiame sezone turėjome jau du. Tai yra dukart geresnis rezultatas nei po rungtynių su Valencia. Jei kalbėtume apie Maccabi, laimėjome trečią kėlinį, o ketvirtą sužaidėme lygiosiomis. Negali to laikyti pralaimėjimu.

Komandos kolegos, krepšiniologai – niekas nevertina šio rezultato (rungtynių su Maccabi – LRT.lt) kaip negero. Tai yra 57 taškai. Mes buvome visai arti kelių kitų taškų. 57 taškai yra pakankamai geras rezultatas. Negirdėjau nei komandoje, nei išoriškai pareiškimų, kad mes rungtynes pralaimėjome. Jūs pirmoji užduodate klausimą apie tai. Su kolegomis kalbame, kad tai yra geras rezultatas, Paulius (Jankūnas – LRT.lt) nesitikėjo tokio rezultato.

Mes aiškiai dominuojame atakuojančio gynėjo pozicijoje, išlaikėme savo poziciją ir ji tik sustiprėjo, nes susilpnėjo mūsų konkurentai.“

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad paskutinį Eurolygos susitikimą su Maskvos CSKA namuose „Žalgiris“ pralaimėjo rezultatu 78:87. Tai – jau trečias žalgiriečių pralaimėjimas reguliariajame Eurolygos sezone iš eilės ir ketvirtas apskritai. Su penkiomis pergalėmis Kauno ekipa turnyrinėje lentelėje rikiuojasi šešta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.