Koronavirusas nustatytas Seimo nariui V. Simulikui – Kas vyksta Kaune

Koronavirusas nustatytas Seimo nariui V. Simulikui

delfi.lt 2020/10/24 20:02
DELFI nuotr.

Valerijus Simulikas, parlamentaras iš valstiečių žaliųjų sąjungos, nusprendęs pasitikrinti, ar užsikrėtė koronavirusu, paskelbė, kad testo rezultatas teigiamas.

Antradienį parlamentaras dalyvavo Seimo posėdyje.

„Iki paskutinės minutės tikėjausi, kad to nebus. Vyliausi, jog tai tik peršalimas ar kas nors panašaus. Nieko nepadarysi, yra kaip yra“, – savo feisbuko paskyroje paskelbė Seimo narys.

Jis prisipažino, kad simptomų, dėl kurių reikėtų keliauti į ligoninę, kol kas nejaučia ir izoliuojasi bei gydosi namie.

Prieš kelias dienas Seimo narys pasakojo, kad pakilo temperatūra, atsirado kosulys. Po pokalbio su šeimos gydytoja jam buvo nurodyta registruotis koronaviruso testui.

Susisieks su Seimo nariais

Kaip „Delfi“ pasakojo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Komunikacijos specialistė Austina Vžesniauskaitė, kol kas tiksliai pasakyti, ar teks izoliuotis visiems, dalyvavusiems minėtame Seimo posėdyje, neaišku.

„Mūsų specialistai, tikiu, jau yra gavę informaciją apie šį atvejį ir dirba taip, kaip numatyta procedūrose. Su posėdžio dalyviais bus susisiekta, įvertintos grėsmės ir tuomet nuspręsta, ką daryti. Kol kas tiksliai pasakyti, ar reikės izoliuotis, negaliu“, – akcentavo ji.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT