Fiksuoja kaunietis: Kapsų kalnas naktį klaidų neatleidžia – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kaunietis: Kapsų kalnas naktį klaidų neatleidžia

„Kas vyksta Kaune“ montažas

Vairuotojų gerove susirūpinęs kaunietis socialiniame tinkle pasidalijo vėlų vakarą Kapsų gatvėje nufilmuotu vaizdo įrašu. Jame matyti šviežiai ištekėjusio tepalo žymės, vienam ekipažui įveikti duobėto akmenimis grįsto kalno nepavyko – pramuštas variklio karteris.

Kaip matyti penktadienio vakarą užfiksuotame vaizdo įraše, tepalas ištekėjęs keliolikos metrų gatvės atkarpoje ir, greičiausiai, nuo „sužeidimo“ lokacijos tęsiasi gerokai toliau nei nufilmuota. Vyras atrado ir itin nelygią vietą, kurioje variklio karteris patyrė lemiamą smūgį.

Vairuotojai pastebėjo, kad toks incidentas šioje Žaliakalnį su Jonavos gatve jungiančioje gatvelėje tikrai ne pirmas, nelaimėliai kartas nuo karto variklio dugnu užkabina važiuojamosios dalies akmenis ir paleidžia kalnu tekėti automobilių „syvus“, rinkti teršalus yra tekę ugniagesiams.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad eismas Kapsų gatvėje suintensyvėjo rekonstrukcijai uždarius P. Kalpoko viaduką. Vairuotojams tenka sukti per akmenimis grįstą gatvelės nuokalnę, kur kyla grėsmė apgadinti automobilį ar neapsižiūrėjus nugarmėti nuo šlaito.

Apylanka paversta Kapsų gatvė tapo galvos skausmu vairuotojams 4 nuotr.

Portalo žurnalistams dėl šios situacijos prieš savaitę susisiekus su Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėju Aloyzu Pakalniškiu, jis nurodė, kad kol kas remontuoti nurodytos Kapsų gatvės atkarpos nežadama.

„Kadangi yra uždarytas eismas P. Kalpoko g., siūlome gyventojams rinktis kitus apvažiavimus. Kol kas nėra galimybės remontuoti labai prastos kokybės, akmenimis grįstos Kapsų g. atkarpos. Jos remontui reikėtų rengti techninį projektą ir kapitališkai remontuoti gatvę. Labai atsiprašome gyventojų patiriant sunkumus. Tikimės, kad iki lapkričio didžioji dalis darbų bus baigta ir laidumas sankryžose padidės“, – komentavo A. Pakalniškis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.