Vilijampolėje virsta medžiai: vieta atlaisvinama dar vienai parduotuvei – Kas vyksta Kaune

Vilijampolėje virsta medžiai: vieta atlaisvinama dar vienai parduotuvei

R. Tenio nuotr.

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sunerimo dėl mieste vėl kertamų medžių. Šį kartą žalialapiai virsta pačioje Neries krantinėje, o kauniečiai spėlioja apie netrukus išdygsiantį prekybos centrą, kurių, miestiečių nuomone, Kaune ir taip sočiai.

„Šiandien ėjau pasivaikščioti mėgstamu maršrutu Neries krantine, Vilijampolėje, ir labai nustebau, kad maždaug Baltų prospekto ir Neries krantinės sankirtoje, kur prasideda tas žavusis Neries krantinės parkelis, besitęsiantis visa Neries krantine, buvo aptverta stop juosta ir iškirsta daug medžių“, – pirmuosius įspūdžius apie pastebėtą niokojamą žaliąją zoną kalbėjo skaitytoja Justina.

„Ten dirbo ekskavatorius. Aptvertas nemažas plotas. Tai gal jau dabar bus naikinamas šis mielas parkelis, kur yra dviračių takas ir kur vaikšto daug žmonių? Kodėl leidžiama statyti šioje žalioje zonoje? Vietiniai žmones kalbėjo, jog čia lyg ir planuojama statyti „Maximą“. Gaila parko. O gal Neries krantinėje bus pakeista žemes paskirtis ir bus leidžiamos statybos?“ – apie girdėtus planus kalbėjo Justina.

„Neries krantinėje buvo parkelis, šalia vaikų žaidimo aikštelė, bet tuoj nieko neliks, pjauna medžius, statys „Maximą“. Ar tikrai dar mums reikia tų parduotuvių?“ – apie kertamus medžius Vilijampolėje rašė skaitytojas Ovidijus.

Portalui pasidomėjus apie kertamus medžius Neries krantinėje, Kauno savivaldybės aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savicikienė informavo, jog Plungės gatvėje 20 esantis sklypas – privatus, komercinės paskirties, o medžiai buvo iškirsti ne visi.

„Šioje teritorijoje pagal kriterijus saugotinais želdiniai laikomi 20 cm diametro ir storesni želdiniai, kurių sklype buvo tik 13 iš 109“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare rašė R. Savickienė.

Plungės g. 20 statybų projekto vizualizacijos / „Bertauskio projektai“ nuotr.

„Maximos“ atstovai apie ateities planus minėtoje Kauno žaliojoje zonoje nėra linkę atvirauti. Patvirtinimo, kad Neries krantinėje išdygs dar vienas prekybos centras, naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ nesulaukė, esą plėtros planai pirmiausiai skelbiami per biržą.

„Maximos grupės“, kuriai priklauso ir prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“, išleistos obligacijos yra kotiruojamos NASDAQ Vilniaus bei kitose tarptautinėse biržose, todėl informacija apie investicijų ir plėtros planus konkrečioje šalyje pagal galiojančius teisės aktus pirmiausiai paskelbiama per biržą“, – komentavo Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Vis dėlto projektiniuose pasiūluose, kuriems pritarta šių metų kovo 13 d., adresu Plungės g. 20 numatoma prekybos paskirties, paslaugų paskirties ir sandėliavimo paskirties pastatų statyba. Dokumentuose pateikiamos ir šio projekto vizualizacijos, kuriose matomi mėlyni akcentai smarkiai primena „Maxima“ dizainą.

Tuo metu interaktyviame Lietuvos projektų žemėlapyje „Citify“ šiuo adresu taip pat nurodomas maisto parduotuvės „Maxima“ statybų projektas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.