Per plauką nuo nelaimės: Kaune vos nepervažiuota mažametė – Kas vyksta Kaune

Per plauką nuo nelaimės: Kaune vos nepervažiuota mažametė

Stop kadro nuotr.

Paskutinę rugsėjo dieną socialiniame tinkle „Facebook“ aktyvi Romainių bendruomenė pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota skaudžia nelaime galėjusi pasibaigti situacija – Liucijanavos gatvės kelkraštyje suklupusi mažametė krenta tiesiai po automobilio ratais. Atidaus vairuotojo dėka, skaudžių pasekmių išvengta, tačiau judri gatvė be šaligatvių atveria opią Romainių gyventojų problemą.

„Žmogaus saugumas – prioritetas visame pasaulyje! O, ar mūsų vaikai ir mes esame saugūs?!“, – klausia vaizdo įrašu pasidalijusi Romainių bendruomenė. Rugsėjo 29-osios rytą užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip Liucijanavos gatvės kelkraščiu į mokyklą skubanti mergaitė suklumpa ir krenta į važiuojamąją kelio dalį. Laimei, tuo pat metu gatve važiavęs automobilis spėja pristabdyti, o mažametė nepasimeta ir tučtuojau atsistoja.

Vos tik pasidalijus vaido įrašu, Romainiuose gyvenantys kauniečiai kaip mat suskubo peikti Kauno miesto savivaldybę. „Gyvenam Europos mieste, o infrastruktūra kaip Rusijos ar Rumunijos kaime. Kiek verta žmogaus gyvybė?“, – samprotavo internautas.

Čia pat gyvenanti moteris neslėpė, kad šaligatvių nebuvimas skaudi Romainių mikrorajono problema. „Baisu! Romainiuose būtini šaligatviai ir kuo skubiau, ypač link autobusų sustojimų! Bivylių, J. Semaškos, Romainių, Medekšinės, Liucijanvos, Lubinų, Kaimelės, Vijūkų gatvėse“, – dėstė moteris.

Pasidalijo į dvi stovyklas

Tiesa, vaizdo įrašą matę kauniečiai susiskirstė į dvi stovyklas. „Kad nėra šaligatvių negerai, bet ir nuo jų galima nukristi ant važiuojamosios dalies“.

Internautai atkreipė dėmesį, kad labai dažnu atveju dėl nelaimės būna kalti ne šaligatviai, o mobilieji telefonai. Kauniečiai spėliojo, kad užfiksuotame vaizdo įraše į važiuojamąją dalį virtusi mažametė rankoje taip pat turėjo mobiliųjų telefoną, o pakilusi nuo gatvės ir vėl akis įsmeigė į jį.

„Reikėtų vaikus mokyti, kaip saugiai vaikščioti, o ne viską nurašyti ant šaligatvių nebuvimo“, – komentavo kaunietis.

Šaligatviai reikalingi ne tik Romainiuose

Su siaubu Romainiuose užfiksuotą vaizdo įrašą stebėjusios moterys teigia, kad šaligatvių nebuvo problema kamuoja ir Mastaičius bei Palemoną.

„Čia mano didžiausias siaubas… Kaip baisu dėl vaikų einančių šalikele. Mes, Mastaičiuose, turim lygiai tokią pat atkarpą, kur vaikai iš mokyklos ar autobuso eina pakraščiu… nėra šaligatvių“, – komentavo Kauno rajone gyvenanti moteris.

„Ne vien Romainiuose vaikai eina į mokyklą važiuojamąja kelio dalimi, kur nėra šaligatvių. Palemone lygiai tas pats“, – antrino dar viena moteris.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.