Skaitytojas stebisi žmonių abejingumu: iki nelaimės liko nedaug

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš gerą mėnesį lūžtančią Kauno pilies tiltelio siją pastebėjęs portalo skaitytojas šiandien skambina pavojaus varpais. Vyro teigimu, Senamiestyje esančio tilto būklė kritinė, iki nelaimės – vienas žingsnis.

Dar rugpjūčio pradžioje keliomis nuotraukomis pasidalijęs kaunietis pasakojo, kad medinė tilto dalis gerokai pasėdusi. Tai išdavė dviračiams nuvažiuoti skirta lenta, esą buvusi lygiai su grindiniu, o vasaros antroje pusėje smegtelėjusi žemyn.

Užfiksuotuose atvaizduose puikiai matyti, kad priešingas tilto kraštas pakilęs aukščiau, tuo metu po nusėdusiomis lentomis tįstanti sija yra smarkokai įtrūkusi.

Trečiadienį popiet „Kas vyksta Kaune“ parašęs tas pats vyras įspėjo, kad tiltui toliau blogėja – anot skaitytojo, pačiame Kauno centre iki nelaimes nedaug beliko.

„Vakar naktį buvau, nuotraukų nepadariau, bet aiškiai matosi pažeista konstrukcija. Nesuprantu, kaip niekam per šitiek laiko neužkliuvo griūvantis tiltas“, – stebėjosi kaunietis.

Primename šioje vietoje prieš dvejus metus jau įvykus nemalonų incidentą. 2018-ųjų rugsėjo pradžioje žmogus įkrito į tarp sulūžusių lentų atsivėrusią skylę. Vyriškiui plyšo kojos raištis, kelias savaites teko praleisti gipse.

Tuomet kauniečiai teigė, kad plyšys nesutvarkytas irgi buvo kelis mėnesius – neatidžių praeivių tykojusi ertmė užtaisyta tik čia susižalojus žmogui.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis

Daugiausia užsikrėtimų ir dar dvi mirtys fiksuotos Kaune: virusas plinta muzikiniame teatre, mokymo įstaigose

Lietuvoje per praėjusią parą nustatyta 90 naujų koronaviruso susirgimų

Norėdami apžiūrėti Karo techniką, eilėse laukia kelias valandas (foto)