Kaune „BMW“ ir vėl lekia per raudoną šviesą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą Vilijampolės rajone įamžintas dar vienas chuliganiškas vairuotojo manevras. Kaip įprasta, įvykio epicentre ir vėl konfigūruoja „BMW“ automobilis, o jo vairuotojas, neapsikentęs rytinių spūsčių, grubiai pažeidžia Kelių eismo taisykles.

„Kas vyksta Kaune“ redakciją ketvirtadienio popietę pasiekė skaitytojo užfiksuotas vaizdo įrašas, kuriame įamžintas „BMW“ automobilis. Pastarasis, Panerių gatvės pirmojoje jaustoje sutikęs kliūtį, staigiu manevru persirikiuoja į antrą kelio juostą, vėliau akimirksniu šoka atgal į pirmą. Privažiavęs Panerių ir Varnių gatvių sankryžą, degant raudonam šviesoforo signalui, iš pirmos juostos mauna į kairę.

Grubius Kelių eismo taisyklių pažeidimus įamžinęs kaunietis atkreipia dėmesį ir į šalimais buvusį mokomąjį automobilį. „Galimai tam mokinukui, pamačius tokį „BMW“ manevrą, gali praeiti noras vairuoti tarp tokiu vairuotojų“, – šmaikščiai užfiksuotą situaciją apibūdino skaitytojas ir pabrėžė, kad tokių manevrų daryti vairuotojams šiukštu negalima.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lenkimas vietose, kuriose Kelių eismo taisyklės draudžia lenkti, įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant KET, vairavimas neteisėtai organizuotose transporto priemonių lenktynėse ar pavojingą situaciją sukėlęs pažeidimas užtraukia 170-230 Eur baudą bei teisės vairuoti atėmimą 3-6 mėnesiams. Neturintiems teisės vairuoti, bauda didesnė – 300-600 Eur.

Chuliganiškas vairavimas užtraukia 450-550 Eur baudą bei teisės vairuoti atėmimą 1-2 metams. Neblaiviems vairuotojams bauda didesnė – 750-1000 Eur. Taip pat remiantis Lietuvos Administracinių nusižengimų kodekso straipsniu nr. 417.4 „Važiavimas esant draudžiamam šviesoforo signalui“ vairuotojui gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų arba tesės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atnaujintas labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas - kai kurioms bus išimčių

Jau trečiąkart bus renkami geriausi metų vaistininkai

Kėdainiuose esančios „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

Kauniečiai sukilo dėl siauroje gatvelėje planuojamo daugiabučio

Prie „Vaikystės lobių“ atkastas „lobis“ ant kojų pastatė specialiąsias tarnybas

Tokios trumpos parodos Kaune dar nebuvo: tetruko vos dvi valandas (foto)

R. Daškevičiaus žmogžudystės užsakymu įtariamas nusikalstamo pasaulio šulas namą Kačerginėje pavertė tvirtove

Paaiškėjo šalies vadovų koronaviruso tyrimų rezultatai

Nelaimė kelyje Kaunas-Klaipėda: į atitvarus rėžęsis automobilis virto metalo laužu

Kauno klinikoms – aukščiausio lygio inovacijos: pagerins paslaugų kokybę ir prieinamumą