Užplūdus karščio bangai, kauniečiai nugulė paplūdimius ir šoko į miesto fontanus – Kas vyksta Kaune

Užplūdus karščio bangai, kauniečiai nugulė paplūdimius ir šoko į miesto fontanus

R. Tenio nuotr.

Penktadienį termometrų stulpeliams šokus iki 30 laipsnių, Kaune padvelkė tikra vasariška nuotaika. Vieni gyventojai atgaivos ieškojo populiariuose vandens telkiniuose, o kiti turškėsi naujuose miesto fontanuose.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ fotografo užfiksuotuose kadruose, miestiečiai nepraleido progos tingiai praleisti penktadienio popietę kaitindamiesi ant smėliuko ir besimaudydami.

Nemažai žmonių nusimetę drabužius mėgavosi karščiu Lampėdžio ežero ir Kauno marių paplūdimiuose. Primename, kad Kaune veikia keturi oficialūs pliažai, kuriuose budi gelbėtojai, periodiškai tiriama vandens kokybė ir prižiūrima aplinka.

Informaciją apie vandens stebėjimų rezultatus galite peržiūrėti čia, o naujausius duomenis apie populiarių vandens telkinių ir upių vandens temperatūrą kviečiame stebėti čia.

Tuo metu į paplūdimius neišsiruošę kauniečiai vėsinosi naujuose iš grindinio trykštančiuose Kauko laiptų ir Vienybės aikštės fontanuose. Čia smarkiausiai dūko vaikai, nevengė pursluose sušlapti ir valiūkiškai nusiteikę suaugusieji.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, oro temperatūra iki 30 laipsnių šils ir šeštadienį ir savaitgalį – tiesa, besibaigiant savaitgaliui galime sulaukti trumpo lietaus.

Kita savaitė numatoma kiek vėsesnė, tačiau laikysis gana aukšta 22-27 laipsnių temperatūra, pirmadienio vakarą ir antradienio naktį gali palyti.

Detalią orų prognozę rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA