Kauniečiai susirūpino Karaliaus Mindaugo prospekte naikinama gyvatvore

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi susirūpinęs skaitytojas, kuris pastebėjo, kad Karaliaus Mindaugo prospekte vyksta gyvatvorės, skiriančios prospektą nuo Nemuno šlaito, naikinamo darbai. Pasak Kauno miesto savivaldybės, augmenija yra šalinama dėl šaligatvių remonto, o ją rudenį pakeis daugiamečiai augalai.

„Kodėl niokojama žalioji gyvatvorė, skirianti Karaliaus Mindaugo pr. nuo Nemuno krantinės šlaito? Ar miesto valdžios planuose sunaikinti kuo daugiau medžių ir krūmynų, vaikantis finansinės naudos? Juk augmenija ne tik papuošia miestą, bet tuo pačiu grynina orą. Šioje vietoje dar atlieka ir apsauginio atitvaro vaidmenį.

Pašalinus gyvatvorę vietose, kur Karaliaus Mindaugo pr. šaligatvis vos per metrą iki šlaito, yra tikimybė, kad nuriedės žemyn koks dviratininkas, paspirtukininkas ar vaikas. Įdomu žinoti, koks čia sumanymas ir kas jį vykdo?“ – redakcijos teiravosi skaitytojas Paulius.

Pasak Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus Vilius Šiliausko, šalia naujai iškilusių verslo centrų ir Nemuno salos įsiterpęs suklypęs Karaliaus Mindaugo prospekto šaligatvis tikrai netinka prie atsinaujinančio miesto veido.

Karaliaus Mindaugo prospekte atnaujinami šaligatviai / Kaunas.lt nuotr.

„Šią savaitę pradėjome kapitalinį Karaliaus Mindaugo prospekto šaligatvių remontą: bus pakeista susidėvėjusi danga, įrengtas naujas apšvietimas, kuris tarnaus ne tik automobiliams ir pėstiesiems, bet apšvies ir atnaujintą Nemuno krantinę.

Vaizdą į Nemuno salą ir pačią upę užstojusi gyvatvorė bus pašalinta, o vietoje jos bus įrengtos poilsio aikštelės (suoliukai, šiukšliadėžes, dviračių stovai), rudenį bus pasodinti daugiamečiai augalai. Visus darbus planuojame atlikti iki metų pabaigos“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo V. Šiliauskas.

Primename, kad naikinama gyvatvorė yra šalia greit duris atverčiančio biurų pastato „Magnum“, kuris priklauso Kauno mero sūnaus Šarūno Matijošaičio valdomai įmonei „Vičiūnų grupė“. Komplekse visai neseniai įsikūrė ne viena stambi įmonė, tarp kurių yra bankas „Luminor“ bei korporacija „NBC Security“.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Stato kitokios ateities pamatus: M. Kalnietis suka į futbolą

Nauja Kauno oro uosto priešgaisrinė technika - kaip iš fantastinio filmo

Pirmąjį interviu davęs naujasis „Žalgirio“ treneris papasakojo, kas laukia komandos ateinantį sezoną

Mirė žurnalistikos ir viešųjų ryšių guru A. Katkevičius

Aleksote jau zuja statybininkai: prikeltoje gamykloje sukurs 700 darbo vietų

Vyriausybė pasiryžusi griežtinti tabako kontrolės įstatymą

Perspėja kauniečiai: prie judrios sankryžos ant gatvės sėdi žmogus (papildyta)

S. Skvernelis: nauji saugumo kriterijai priklausytų nuo gyvenamosios vietos

Pradedama Žaliakalnio viaduko rekonstrukcija: bus draudžiamas transporto judėjimas

Net 14 Birštono apgyvendinimo įstaigų kviečia nemokamai ilsėtis medikus