Kauniečiai susirūpino Karaliaus Mindaugo prospekte naikinama gyvatvore – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai susirūpino Karaliaus Mindaugo prospekte naikinama gyvatvore

Skaitytojo nuotr.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi susirūpinęs skaitytojas, kuris pastebėjo, kad Karaliaus Mindaugo prospekte vyksta gyvatvorės, skiriančios prospektą nuo Nemuno šlaito, naikinamo darbai. Pasak Kauno miesto savivaldybės, augmenija yra šalinama dėl šaligatvių remonto, o ją rudenį pakeis daugiamečiai augalai.

„Kodėl niokojama žalioji gyvatvorė, skirianti Karaliaus Mindaugo pr. nuo Nemuno krantinės šlaito? Ar miesto valdžios planuose sunaikinti kuo daugiau medžių ir krūmynų, vaikantis finansinės naudos? Juk augmenija ne tik papuošia miestą, bet tuo pačiu grynina orą. Šioje vietoje dar atlieka ir apsauginio atitvaro vaidmenį.

Pašalinus gyvatvorę vietose, kur Karaliaus Mindaugo pr. šaligatvis vos per metrą iki šlaito, yra tikimybė, kad nuriedės žemyn koks dviratininkas, paspirtukininkas ar vaikas. Įdomu žinoti, koks čia sumanymas ir kas jį vykdo?“ – redakcijos teiravosi skaitytojas Paulius.

Pasak Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus Vilius Šiliausko, šalia naujai iškilusių verslo centrų ir Nemuno salos įsiterpęs suklypęs Karaliaus Mindaugo prospekto šaligatvis tikrai netinka prie atsinaujinančio miesto veido.

Karaliaus Mindaugo prospekte atnaujinami šaligatviai / Kaunas.lt nuotr.

„Šią savaitę pradėjome kapitalinį Karaliaus Mindaugo prospekto šaligatvių remontą: bus pakeista susidėvėjusi danga, įrengtas naujas apšvietimas, kuris tarnaus ne tik automobiliams ir pėstiesiems, bet apšvies ir atnaujintą Nemuno krantinę.

Vaizdą į Nemuno salą ir pačią upę užstojusi gyvatvorė bus pašalinta, o vietoje jos bus įrengtos poilsio aikštelės (suoliukai, šiukšliadėžes, dviračių stovai), rudenį bus pasodinti daugiamečiai augalai. Visus darbus planuojame atlikti iki metų pabaigos“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo V. Šiliauskas.

Primename, kad naikinama gyvatvorė yra šalia greit duris atverčiančio biurų pastato „Magnum“, kuris priklauso Kauno mero sūnaus Šarūno Matijošaičio valdomai įmonei „Vičiūnų grupė“. Komplekse visai neseniai įsikūrė ne viena stambi įmonė, tarp kurių yra bankas „Luminor“ bei korporacija „NBC Security“.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.