Savaitgalį Kaunas švęs miesto gimtadienį: kviečia spręsti testą ir gauti dovanų

kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 20 dieną Kaunas mini 612 metų sukaktį nuo Magdeburgo teisių suteikimo ir tapimo laisvuoju miestu. Dėl karantino ribojimų šiemet miesto diena bus švenčiama kitaip, todėl šeštadienį speciali programa atkeliaus tiesiai į kauniečių kiemus. Miesto gimtadienis bus švenčiamas ir Laisvės alėjoje bei senamiestyje, kur šventinę nuotaiką kurs lauko kavinės. Ta proga miesto savivaldybė sukūrė 8-ių linksmų klausimų testą apie Kauną, teisingai išsprendusieji laimės simbolines savivaldybės dovanas.

„Smagus vakarėlis negali apsieiti be pramogų, tad čia – kaip tik viena tokių. Kalbant apie miestų sukaktis dažniausiai minimos istorinių įvykių datos ar kiti žinomesni akcentai. Šis gimtadienio testas kitoks – jo klausimuose atsispindi įvairialypis, kaunastiškas sukaktuvininkas. Tai puiki galimybė apie Kauną sužinoti šį tą naujo ir artėjančias šeštadienio veiklas pasitikti su pakilia šventine nuotaika“, – savivaldybės išplatintame pranešime spaudai teigė Kauno vicemeras Mantas Jurgutis.

Išbandykite savo žinias apie Kauną, adresu testas.kaunas.lt.

Žaismingam testui klausimus pasiūliusi „Kaunas IN“ komanda kviečia prisiminti išskirtines Kauno asmenybes, kultines miesto vietas bei kitus įdomius faktus. 8 klausimai – nesudėtingas būdas išbandyti savo sėkmę. Pasirinkus klaidingą atsakymą, visai neverta nusiminti. Kiekvienas kaunietis turės net kelis bandymus surasti teisingą atsakymą ir susipažinti su dar nežinomu miesto veidu.

Visų teisingai atsakiusiųjų į testo klausimus laukia pirmoji miesto gimtadienio staigmena – galimybė laimėti kaunastiškus prizus. Įrodę, kad puikiai pažįstate sukaktuvininką, nepamirškite palikti teisingo savo el. pašto adreso.

Penktadienio (gegužės 22 d.) rytą burtų keliu bus išrinkta 15 laimėtojų, kurie į miesto šventę keliaus pasipuošę Kauno vėliavėlėmis. Jiems taip pat atiteks „Kaunastic“ dovanų kortelės, padėsiančios atrasti bent vieną iš šimto patrauklių miesto vietų.

Visa išsami informacija apie suplanuotą programą – „Kauno gimtadienis 2020“ renginio paskyroje Facebook‘e ir adresu gimtadienis.kaunas.lt.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusu Lietuvoje serga 61 mokinys

Buvusi V. Bacevičiaus mokykla turi neįprastą nuomininką

Daugėja įvežtinių koronaviruso atvejų: nauji židiniai užfiksuoti sporto klube, SPA centre

Lietuvoje – dar 70 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Kauno rajone į Nevėžį išsiliejo naftos produktai

A. Verygos žinutė po koronaviruso rekordų: galimos naujos rekomendacijos visoje šalyje

Kaune sulaikyti reketininkai: gauja reikalavo pinigų ir seno automobilio

Profesoriaus kritika Sveikatos apsaugos ministerijai: vasara buvo prasčiausias metas populiacijos tyrimui

Vasariški orai dar lepins: pokyčiai – nuo savaitės vidurio

Kryžkalnyje iškilmingai atidengtas paminklas visiems Lietuvos partizanams