Naujausi duomenys: Lietuvoje patvirtinti vos 4 nauji koronaviruso atvejai – Kas vyksta Kaune

Naujausi duomenys: Lietuvoje patvirtinti vos 4 nauji koronaviruso atvejai

Asociatyvi / V. Balkūno nuotr.

Antradienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyta jau 1423 koronaviruso atvejų. Pranešama apie 4 naujus koronaviruso atvejus, pasveiko 678 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 5 d. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1423, sergančių žmonių skaičius – 697.

SAM praneša, kad per vakar dieną patvirtinti 4 nauji COVID-19 susirgimai.

Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius Lietuvoje – 46, pasveikusių žmonių skaičius – 678. Izoliacijoje 357 žmonės.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos gegužės 5 d. 7 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 5077 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iki šiol iš viso ištirti 149106 ėminiai.

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA