„CityBee“ atjungia vartotojų paskyras nuo programėlės

„CityBee“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio popietę automobilių nuomos bendrovė „CityBee“ socialiniame tinkle pranešė, kad vartotojų paskyros buvo atjungtos nuo mobiliosios programėlės. Pasirodo, įsilaužta į daugiau nei 20 klientų paskyras – sulaikytas asmuo, važinėjęs svetima sąskaita.

„Norint vėl prisijungti prašome vartotojo susikurti naują slaptažodį. Jei nepavyksta prisijungti – pasitikrinkite ar naudojatės naujausia mobiliosios programėlės versija. Apie tai informavome savo klientus“, – nurodoma „CityBee“ žinutėje.

Vakar vakare įmonė teigia išaiškinusi asmenį, kuris buvo neteisėtai prisijungęs prie 23 „CityBee“ vartotojų paskyrų ir taip neteisėtai naudojosi bendrovės paslaugomis. Operatyviai bendradarbiaujant su Lietuvos policija šis asmuo buvo sulaikytas.

Įtariamą asmenį policijos pareigūnai sulaikė galimai nusikaltimo metu, šiam vairuojant „CityBee“ automobilį, kuris buvo rezervuotas pasinaudojus svetima paskyra.

Įmonės žiniomis, į nukentėjusių klientų paskyras buvo patenkama pritaikius kitoms interneto paslaugoms skirtus prisijungimo duomenis. Taip esą nutiko nes nemaža žmonių dalis skirtingoms el. paslaugoms turi identišką slaptažodį.

Anot „CityBee“ vadovo Luko Ylos, visi klientai, nukentėję nuo įtariamojo, apie tai operatyviai informuoti. Dalis jų jau pateikė policijai pareiškimus, o teisėsauga, savo ruožtu, pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„Norime pabrėžti, kad „CityBee“ sistemoje esantiems klientų duomenims grėsmės nėra – jie apsaugoti taikant pažangų šifravimo algoritmą, tad ir šioje situacijoje vartotojų duomenų nutekėjimo nebuvo. Tačiau siekdami užtikrinti maksimalią apsaugą, ėmėmės papildomų priemonių, todėl visų klientų prašome atnaujinti savo „CityBee“ slaptažodžius“, – įspėja bendrovė.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vietoje legendinės Kauno spaustuvės atidarytas multifunkcinis verslo parkas

Pastebimi teigiami migracijos pokyčiai: emigravo dvigubai mažiau

Netikėta diskusija internete – „šaltekai“ ar „šaltibai“?

Už dujų balionų pakeitimą daugiabučiuose valstybė žada sumokėti iki 600 eurų

Kauniečiai naktiniame turguje gali pirmieji pasidžiaugti šviežiausiomis ūkininkų gėrybėmis

K. Maksvytis „Žalgirio“ netreniruos – specialisto į Kauną neišleido Rusijos klubas

M. K. Čiurlionio muziejus turi nuolatinį vadovą

Aukščiausiasis Teismas nusprendė: E. Kručinskienė lieka išteisinta dėl smurto prieš vaiką byloje

„Kaunas 2022“ organizatoriams - skaudi žinia iš M. Žilinsko dailės galerijos

Žinomas Kauno verslininkas pasiryžęs prikelti griuvėsiais virtusias „Tris mergeles“