Panemunės šile pareigūnai persekiojo kaunietį be kaukės: vyriškis šoko į vandenį (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Panemunės šile pareigūnai persekiojo kaunietį be kaukės: vyriškis šoko į vandenį (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

Sekmadienio rytą Kaune vyko neįprastos gaudynės. Vyras bandydamas išvengti pareigūnų šoko į vandenį. Šia istorija pasidalino laikinai Kauno apskrities policijos komisariato viršininko pareigas einantis E. Jablonskas savo „Facebook“ paskyroje. „Ir kaip gali nepasidalinti tokia nekasdienine istorija?“, teigė įraše jis.

Šį rytą pareigūnai patruliuodami Panemunės šile pastebėjo be apsauginės kaukės vyriškį. Įspėjo vieną kartą, atrodo suprato. Po kiek laiko vėl pastebėjo tą patį vyrą. Dar kartą įspėjo ir patikėjo geranorišku.

Trečią kartą pastebėjus įspėti nebepavyko, nes vyras puolė bėgti, nestojo prašomas ir galiausiai įšoko į vandenį, o priplaukęs prie tilto atramos ten nusprendė pasilikti. Teko prašyti ir gelbėtojų pagalbos jį pargabenti į krantą.

Po įvykio medikai apžiūrėjo plaukiką, o policijos pareigūnai atsivežė į komisariatą.

Dabar jau įspėjimo nebeužteks – vyrui (gim. 1979 m.) teks atsakyti ir už tai, kad nedėvėjo apsauginės kaukės, ir už tai, kad nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų.

„Kelių įspėjimų neužteko, matyt buvo smalsu apsilankyti policijos įstaigoje“ – juokavo E. Jablonskas.

Karantino pažeidimų protokolai rašomi pilnu tempu

Praėjusią parą Lietuvoje fiksuota 116 karantino pažeidimų, BNS pranešė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Ankstesnę parą šalyje dėl karantino pažeidimų buvo nubausta 70 žmonių, dar prieš tai – taip pat 70.

Administracinių nusižengimų kodeksas asmenims už tokius pažeidimus numato baudą nuo 500 iki 1 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų. Pirmą kartą skiriama pusė minimalios baudos.

Iš viso, nuo tada, kai įgijo teisę surašyti administracinio nusižengimo protokolus už karantino taisyklių pažeidimus, policija nubaudė daugiau nei 1,3 tūkst. žmonių.

Papildyta 19.10 val.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytojas, matęs įvykį gyvai. Vyras nurodė, jog sulaikymo operacijoje dalyvavo apie 20 pareigūnų. Tačiau vyriškis išreiškė abejones, ar tikrai dėl vieno žmogaus reikėjo kviesti tiek daug pareigūnų.

„Atreipkite dėmesį kiek policijos ekipažų buvo pasitelkta: 7 policijos, 2 gaisrinės ir 2 žiūrovai iš karo policijos. Bendrai pareigūnų apie 20. Ar tiek tikrai reikia dėl vieno žmogaus?“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT