Įžūli vagystė ligoninėje: Kauno pareigūnai ieško vaizdo kamerų užfiksuoto vyro – Kas vyksta Kaune

Įžūli vagystė ligoninėje: Kauno pareigūnai ieško vaizdo kamerų užfiksuoto vyro

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet dar praėjusių metų gruodį Baltų prospekte esančioje gydymo įstaigoje iš rankinės dingo piniginė. Šioje buvo grynieji pinigai ir banko kortelės su PIN kodais.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime žiniasklaidai, dėl gruodžio 27 d. registruoto įvykio patirta 1682 eurų žala. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius nuotraukoje užfiksuotą vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonu 8700 60649, 837 303450 arba rašyti el. paštu monika.zaleckyte@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT