Dvi valandas „Omniva“ siuntų laukę kauniečiai liko tuščiomis (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Dvi valandas „Omniva“ siuntų laukę kauniečiai liko tuščiomis (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojų nuotraukos, jog šiuo metu, Akademijoje susibūręs nemažas žmonių ratas. Nors karantino metu taip elgtis draudžiama, pasirodo, jog būrys susirinko ne šiaip sau. Anot skaitytojo, čia žmonės susirinkę dėl savo siuntų, kurias turėjo išdalinti „Omniva“ siuntų tarnyba.

Skaitytojai dalinosi vaizdais iš vietos. Sakė, jog laukti teko 2 valandas, o kai kurie liko net negavę savo siuntinių, nes kurjeriai, esą išvažiavo visa valanda anksčiau.

SMS iš Omniva / Skaitytojos nuotr.

„Omniva nedalina siuntų. Nors parašyta žinutėje, kad iki 20 val. Dabar gražus masinis susibūrimas Akademijoje prie „express market. Žmonės laukė 2 val. dabar tiesiog sugalvojo išvažiuot kažkodėl. Koks 50 žmoniu laukė siuntų eilėje“, – rašė skaitytojas.

Nors žinutėje nurodyta, jog siuntas žmonės galės atsiimti iki 20 valandos, tačiau susirinkusieji pasijuto apgauti – autobusiukai, turėję išdalinti siuntas išvažiavo visa valanda anksčiau.

„Omniva“ nesilaiko savo žodžio. Pralaukėm dvi valandas, apsisuko ir išvažiavo apie 19 val., kai siuntas privalėjo išduoti iki 20 val.“, – komentavo keblioje situacijoje atsidūrusi skaitytoja.

Kita skaitytoja pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti didelė eilė žmonių, ir panašu, jog karantino taisyklės nesiburiuoti ir laikytis nuo žmonių atokiau šiuo laikotarpiu šioje situacijoje negaliojo.

„Kas vyksta Kaune“ išsiuntė užklausą „Omniva“ atstovams, kai gausime įmonės komentarą, tekstą papildysime.

Papildyta balandžio 10 dieną 11.41 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė „Omniva“ generalinis direktorius Simonas Bielskis, visoje Lietuvoje yra 300 „Omniva“ paštomatų, t. y. 34 tūkst. skyrelių, į kuriuos dedamos siuntos. Pasak jo, šiomis ekstremaliomis rinkos sąlygomis dėl drastiškai išaugusio apsipirkimo masto, paštomatai tampa perpildyti ir siuntos „stoja“ į eilę.

„Siekdami pristatyti siuntas kaip įmanoma greičiau, pradėjome testuoti kurjerio budėjimus prie paštomato. Klientus iš anksto informuojame apie prie paštomato budintį kurjerį ir atvykus atsiimti siuntos prašome laikytis 2 m atstumo bei nesibūriuoti kaip to reikalaujama“, – teigė S. Bielskis.

„Balandžio 9 d. kurjeriams budint prie paštomatų Kėdainiuose ir Kauno regione policijos pareigūnų buvome paprašyti nutraukti budėjimus. Visus tolesnius budėjimus Kaune taip pat prevenciškai nutraukėme, kol bus gautos tolesnės oficialios ir detalesnės rekomendacijos kaip vertinti reikalavimus iš policijos dėl budėjimų vykdymo bei saugumo užtikrinimo. Siekiame klientams suteikti visas paslaugas, bet saugumas ir sveikata mums yra didžiausias prioritetas“, – komentare portalui dėstė S. Bielskis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.