Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įvedus karantiną parduotuvėms pradėjus reguliuoti klientų srautus, kauniečiams tenka keisti apsipirkimo įpročius. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas šeštadienį užfiksavo prie Baltų prospekte esančio „Lidl“ prekybos centro nusidriekusią žmonių eilę – į vidų pirkėjai buvo įleidžiami po vieną.

„Į vidų įleidžia po vieną. Bet įdomu, ką tas keičia, juk visi krūvoj eilėje stovi. Tai ar viduje, ar lauke, vis tiek visi viename būryje“, – svarstė portalo skaitytojas, pridūręs, kad žmonių parduotuvėje ankstyvą popietę buvo mažiau nei įprastai, bet perka jie pilnus vežimėlius.

Ketvirtadienį paviešintame „Lidl“ pranešime nurodoma, kad prekybos tinklo parduotuvėse jau kelias savaites diegiama vis daugiau prevencinių priemonių, kurios užtikrintų saugumą tiek darbuotojams, tiek ir pirkėjams.

„Parduotuvėje reguliuojami pirkėjų srautai, kur reikia, pasamdyta daugiau apsaugos darbuotojų, kad būtų prižiūrimas ne tik bendras pirkėjų srautas, bet ir tinkami atstumai prie kasų. Visose „Lidl“ parduotuvėse yra įrengtos dezinfekcinės stotelės pirkėjams. Taip pat padidinta parduotuvių ventiliacija, o visos parduotuvės dezinfekuojamos kasdien“, – teigiama įmonės pranešime.

Visi darbuotojai taip pat aprūpinti papildomais dezinfekcinio skysčio kiekiais, reguliariai vykdoma įvairių paviršių ir įrangos dezinfekcija, kasoje dirbantiems darbuotojams parūpinti specialūs veido apsauginiai skydai ir įrengtos apsauginės plastiko sienelės, visiems darbuotojams suteiktos apsauginės veido kaukės, suteikiamos galimybės dirbti mūvint pirštines.

„Šį priemonių sąrašą prekybos tinklas nuolat peržiūri ir pildo, kad užtikrintų kuo didesnį tiek darbuotojų, tiek klientų saugumą. „Lidl“ investicijos į šias papildomas saugumo priemones 49 parduotuvėse ir logistikos centre jau pasiekė 0,3 milijono eurų ir ateityje tik didės“, – skelbia „Lidl“.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karantino metu visos „Lidl“ parduotuvės veikia kasdien nuo 9 val. ryto iki 20 val. vakaro. Kaip skelbta anksčiau, pirkėjų srautai taip pat reguliuojami ir „Iki“, „Maxima“, „Norfa“ tinklų parduotuvėse.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

132 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Mažeikių tragedijos atomazga: rastas žudiko lavonas

Stiprius narkotikus skrandyje gabenusiam Nigerijos piliečiui iš Pravieniškių ištrūkti nepavyko

Kauno klinikose žengtas istorinis žingsnis genetinių tyrimų srityje

Lėktuvai netrukus vėl leisis ir Kaune – informuoja kaip išvengti nesklandumų

Mažeikių dramoje kitas svarbus žingsnis – šią naktį (foto)

Pokyčių lyderis kunigas A. Toliatas: „Gyvenimas yra nuolatinis pokytis“

„Raketa“ pirmąkart šiemet pasiekė Nidą ir grįžo atgal: skelbiamos bilietų kainos

Po skaudaus įvykio, V. Ušacko šeimoje - dar viena netektis

Pirmadienį visoje Lietuvoje suskambės nemokami iniciatyvos „Ačiū, Lietuva!“ koncertai

Keičiami reikalavimai kavinėms ir restoranams: galės dirbti ilgiau