Kauno viešajame transporte dėl koronaviruso nebus parduodami bilietai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dėl koronaviruso Kauno ir Vilniaus viešajame transporte nuo penktadienio laikinai nebus parduodami vienkartiniai bilietai, iki šiol įsigyjami už grynuosius pinigus. Keleivių prašoma pereiti prie elektroninių atsiskaitymo priemonių, o kontrolieriai bus kiek atlaidesni.

Kaunas pranešė, kad nutraukiama bilietų prekyba pas vairuotojus ir keičiasi įlipimo tvarka į autobusus ir troleibusus – bus atidaromos visos durys siekiant geresnės oro cirkuliacijos.

Daugiau apie Kaune atšaukiamus masinius renginius, stabdomą ugdymo procesą, duris užveriančias aukštąsias mokyklas bei rekomendacijas, kaip apsaugoti sveikatą, skaitykite čia.

Keleivių kontrolė, vykdydama bilietų tikrinimą, iki pirmadienio (kovo 16 d.) atsižvelgs į aplinkybes, kai keleiviai negali įsigyti bilietų, nes vyksta iš ten, kur nėra jų platinimo vietų ar šių nedarbo metu.

„Mums rūpi kauniečių sveikata. Rūpinamės ne tik keleivių patogumu, bet ir saugumu. Tačiau lygiai taip pat privalome užtikrinti ir kiek įmanoma saugesnes darbo sąlygas vairuotojams, kad apsaugotume juos nuo virusų. Tikime, kad šiandien priimti sprendimai prisidės prie šių tikslų“, – „Kas vyksta Kaune“ ketvirtadienį sakė bendrovės „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis.

Kaip informuoja Vilniaus savivaldybė, nuo penktadienio nebekursuos ir naktiniai autobusai, viešasis transportas bus dažniau dezinfekuojamas ir vėdinamas.

„Keleivių į viešąjį transportą prašome lipti ne per priekines duris, laikytis atstumo vienas nuo kito ir atsižvelgti į kitas Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistų rekomendacijas“, – rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

Ketvirtadienį Vyriausybė paskelbė dėl koronaviruso grėsmės dviem savaitėms stabdanti darbą šalies švietimo ir kultūros įstaigose, nurodyta nevykti į dešimt šalių ir rekomenduojama apskritai atsisakyti kelionių, uždrausti vieši renginiai uždarose erdvėse.

Lietuvoje sergamumo koronavirusu statistiką galima stebėti čia. Naujausiais globalaus koronaviruso paplitimo žemėlapio duomenimis, pasaulyje patvirtintų susirgimo atvejų yra 130 166, iš kurių pasveiko 68 677 ir mirė 4 754 žmonės.

228 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros

Lietuvos narystei NATO – jau 16 metų

Maisto technologijų startuolis iš Kauno siekia užkariauti Europą

Iniciatyva „Mokykla namuose“ surinko daugiau nei 600 kompiuterių Lietuvos moksleiviams

Kaune nusileido antrasis lėktuvas su apsaugos priemonėmis medikams (atnaujinta)