„Lilas ir Innomine“ atsisveikino su gerbėjais: Kaune surengtas paskutinis koncertas

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Žalgirio“ arenoje šeštadienio vakarą nugriaudėjo grupės „Lilas ir Innomine“ atsisveikinimo turo koncertas. Praėjusių metų rudenį apie stabdomą muzikinę veiklą pranešęs ir penktąjį albumą „Viskas“ išleidęs duetas daugiau kartu kurti neketina.

Įrašinėdami penktąjį albumą, „Lilas ir Innomine“ jau žinojo, kad tai yra paskutinis jųdviejų studijinis darbas kartu, tačiau žiniasklaidai teigė dėl to neliūdintys, mat viskas turi pabaigą, o tai yra ir naujų dalykų pradžia.

„Manome, kad pilnai išpildėme šį muzikinį projektą. Neliūdime, nes kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią“, – sprendimą prieš koncertą aiškino Konstantinas Kiveris-Lilas.

„Niekada neturėjome siekiamybės tęsti veiklą kuo ilgiau. Žinojome, kad atėjus dienai X viską tiesiog užbaigsime ir imsimės kažko kito“, – scenos partnerį papildė Rolandas Venckys-Innomine.

Ne vieną sėkmingą albumą išleidęs, anšlaginius koncertų turus rengęs hip hopo duetas „Lilas ir Innomine“ pranešė sukantis skirtingais keliais 2019-ųjų rugsėjo pabaigoje. Apie šį sprendimą K. Kiveris su R. Venckiu paskelbė oficialiame grupė „Facebook“ puslapyje.

„Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokio lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo ach***ena. (…) Ties čia ir viskas“, – feisbuke rašė atlikėjai.

„Greičiausiai būtent tas žinojimas, kad „viskas“ mums ir padėjo iki galo atsipalaiduoti bei pilnai pasimėgauti kūrybiniu procesu, – pridėjo Innomine. – Priėmus sprendimą apėmė nepaaiškinama laisvė.“

Duetas veiklą pradėjo 2009-ais metais Vilniuje, tiesa, instrumentinė grupės „dalis“ R. Venckys yra kilęs iš Kauno. Per dešimt metų jie išleido keturis albumus, pelnė ne vieną M.A.M.A. ir Lietuvos hip-hopo muzikos apdovanojimą.

56 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija

Kaune patvirtintas vienuoliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Lietuvoje uždarius oro erdvę, nusileido vienas paskutinių lėktuvų

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė

15 jaunų banditų sužalojo automobilyje buvusį jaunuolį

Ministerijos pranešimo negavusi Kauno savivaldybė mažinti tyrimų skaičiaus neketina

Dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų nubausta daugiau nei 20 asmenų

Viskas pasikeitė per porą savaičių: ar jau žinom, kas laimės rinkimus?

Kaune nusileido lėktuvas iš Kinijos su 23 tonomis apsaugos priemonių