Vienas žinomiausių Lietuvos duetų „Lilas ir Innomine“ stabdo veiklą

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ne vieną sėkmingą albumą išleidęs, anšlaginius koncertų turus rengęs hip hopo duetas „Lilas ir Innomine“ kartu nebekurs. Kaip sekmadienio vakarą oficialiame „Lilas ir Innomine“ „Facebook“ puslapyje paskelbė Konstantinas Kiveris ir Rolandas Venckys, po paskutinio albumo pristatymo jie suks skirtingais keliais.

„Metas mums pasikalbėti. Praėjus geram pusmečiui po albumo „Leisk man šlykštėtis“ išleidimo, atvėsus pristatymo turo emocijoms, o nuovargiui bei susireikšminimui stabilizavusis iki pakenčiamo lygio, paskambinau Roliui (Innomine). Tai buvo mūsų 4-tas albumas, nelabai aišku kelintas turas, na ir šiaip visko jau matyta daug ir iš įvairių pusių. Taigi, paskambinau ir pasiteiravau ką jis galvoja jeigu ties čia ir gana?

Pokalbių būta daug, įvairiom aplinkybėm, įvairaus girtumo ir atvirumo. Nuotaikos vyravo gan slogios. Lyg ir to noro nebe tiek, lyg ir to džiugesio nebe tokio, lyg ir mest viską ir išvažiuot velniop. Kažkas akivaizdžiai viduje sugedo.

Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokio lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo ach***ena. Šiandien mes pabaigėm šį albumą. Dainos parašytos, įrašai baigti, liko kelios savaitės techninių niuansų ir albumas „Viskas“ nuguls lentynose. Kartu su juo paskelbsim ir kelias paskutines koncertų datas. Ties čia ir viskas“, – feisbuke rašė atlikėjai.

Kaip primena DELFI, duetas veiklą pradėjo 2009-ais metais Vilniuje, tiesa, instrumentinė grupės „dalis“ R. Venckys yra kilęs iš Kauno. Per dešimt metų jie išleido keturis albumus, pelnė ne vieną M.A.M.A. ir Lietuvos hip-hopo muzikos apdovanojimą. Beje, praėjusį penktadienį, rugsėjo 27 d., „Lilas ir Innomine“ dar spėjo atidaryti naują „Gargaro“ sezoną.

331 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į pavėsį norėsis ir kitą savaitę: Lietuvą toliau alins karščio banga

Priminimas vairuotojams: laikinai bus uždaroma viena iš pagrindinių Kauno gatvių

Prezidentas G. Nausėda nutraukė saviizoliaciją

Skaudi netektis krepšinio pasaulyje: mirė auksinės Lietuvos rinktinės narys L. Žemaitis

Maisto atiduotuvės įkūrėja J. Janovičiūtė: „Dovanoti lengviau, negu prašyti“

Sekmadienį Kaune varžysis geriausi Lietuvos dviratininkai

„Luminor“: savaitgalį laikinai nebus galima naudotis kai kuriomis paslaugomis

Prašoma visuomenės pagalbos: Kauno pareigūnai ieško į namus nesugrįžusio vyro

Susisiekimo ministerija inicijuoja ilgalaikę programą laivybai Nemunu atnaujinti

Kaune elektrinių paspirtukų vairuotojams buvo dalinami šalmai