Vienas žinomiausių Lietuvos duetų „Lilas ir Innomine“ stabdo veiklą

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ne vieną sėkmingą albumą išleidęs, anšlaginius koncertų turus rengęs hip hopo duetas „Lilas ir Innomine“ kartu nebekurs. Kaip sekmadienio vakarą oficialiame „Lilas ir Innomine“ „Facebook“ puslapyje paskelbė Konstantinas Kiveris ir Rolandas Venckys, po paskutinio albumo pristatymo jie suks skirtingais keliais.

„Metas mums pasikalbėti. Praėjus geram pusmečiui po albumo „Leisk man šlykštėtis“ išleidimo, atvėsus pristatymo turo emocijoms, o nuovargiui bei susireikšminimui stabilizavusis iki pakenčiamo lygio, paskambinau Roliui (Innomine). Tai buvo mūsų 4-tas albumas, nelabai aišku kelintas turas, na ir šiaip visko jau matyta daug ir iš įvairių pusių. Taigi, paskambinau ir pasiteiravau ką jis galvoja jeigu ties čia ir gana?

Pokalbių būta daug, įvairiom aplinkybėm, įvairaus girtumo ir atvirumo. Nuotaikos vyravo gan slogios. Lyg ir to noro nebe tiek, lyg ir to džiugesio nebe tokio, lyg ir mest viską ir išvažiuot velniop. Kažkas akivaizdžiai viduje sugedo.

Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokio lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo ach***ena. Šiandien mes pabaigėm šį albumą. Dainos parašytos, įrašai baigti, liko kelios savaitės techninių niuansų ir albumas „Viskas“ nuguls lentynose. Kartu su juo paskelbsim ir kelias paskutines koncertų datas. Ties čia ir viskas“, – feisbuke rašė atlikėjai.

Kaip primena DELFI, duetas veiklą pradėjo 2009-ais metais Vilniuje, tiesa, instrumentinė grupės „dalis“ R. Venckys yra kilęs iš Kauno. Per dešimt metų jie išleido keturis albumus, pelnė ne vieną M.A.M.A. ir Lietuvos hip-hopo muzikos apdovanojimą. Beje, praėjusį penktadienį, rugsėjo 27 d., „Lilas ir Innomine“ dar spėjo atidaryti naują „Gargaro“ sezoną.

331 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: už tylą gydytojas siūlė kompensaciją

Kaune renovuojamo daugiabučio gyventojas: tai visiškai nepriimtina

Savo bute Pramonės prospekte rastas vyras be sąmonės

Gaujų susišaudymais ir prabanga garsėjusi Kauno vieta sulaukė liūdnos pabaigos

Ramybės parke penktadienį atidarytas Istorijų festivalis: į laiko kelionę kvies visą savaitę

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti