Vienas žinomiausių Lietuvos duetų „Lilas ir Innomine“ stabdo veiklą – Kas vyksta Kaune

Vienas žinomiausių Lietuvos duetų „Lilas ir Innomine“ stabdo veiklą

DELFI nuotr.

Ne vieną sėkmingą albumą išleidęs, anšlaginius koncertų turus rengęs hip hopo duetas „Lilas ir Innomine“ kartu nebekurs. Kaip sekmadienio vakarą oficialiame „Lilas ir Innomine“ „Facebook“ puslapyje paskelbė Konstantinas Kiveris ir Rolandas Venckys, po paskutinio albumo pristatymo jie suks skirtingais keliais.

„Metas mums pasikalbėti. Praėjus geram pusmečiui po albumo „Leisk man šlykštėtis“ išleidimo, atvėsus pristatymo turo emocijoms, o nuovargiui bei susireikšminimui stabilizavusis iki pakenčiamo lygio, paskambinau Roliui (Innomine). Tai buvo mūsų 4-tas albumas, nelabai aišku kelintas turas, na ir šiaip visko jau matyta daug ir iš įvairių pusių. Taigi, paskambinau ir pasiteiravau ką jis galvoja jeigu ties čia ir gana?

Pokalbių būta daug, įvairiom aplinkybėm, įvairaus girtumo ir atvirumo. Nuotaikos vyravo gan slogios. Lyg ir to noro nebe tiek, lyg ir to džiugesio nebe tokio, lyg ir mest viską ir išvažiuot velniop. Kažkas akivaizdžiai viduje sugedo.

Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokio lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo ach***ena. Šiandien mes pabaigėm šį albumą. Dainos parašytos, įrašai baigti, liko kelios savaitės techninių niuansų ir albumas „Viskas“ nuguls lentynose. Kartu su juo paskelbsim ir kelias paskutines koncertų datas. Ties čia ir viskas“, – feisbuke rašė atlikėjai.

Kaip primena DELFI, duetas veiklą pradėjo 2009-ais metais Vilniuje, tiesa, instrumentinė grupės „dalis“ R. Venckys yra kilęs iš Kauno. Per dešimt metų jie išleido keturis albumus, pelnė ne vieną M.A.M.A. ir Lietuvos hip-hopo muzikos apdovanojimą. Beje, praėjusį penktadienį, rugsėjo 27 d., „Lilas ir Innomine“ dar spėjo atidaryti naują „Gargaro“ sezoną.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA