Laisvės alėjoje duris atvers naujo tipo „Rimi“ parduotuvė

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš pusantrų metų Vilijampolę apvalęs nuo „Daktarų“ gaujos reliktų ir ką tik dar labiau išsiplėtęs autobusų stotyje, „Rimi“ tinklas Kaune toliau nestabdo. „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, Laisvės alėjoje besikuriančioje naujoje biurų erdvėje artimiausiu metu atsidarys dar viena „Rimi Express“ parduotuvė – apie tai jau praneša pastato išorėje atsiradusi iškaba.

Numatoma atidaryti kitą savaitę

Jau ketvirtadienį ant Laisvės alėjos ir Maironio gatvės kampo stovinčiame pastate darbininkai surinkinėjo parduotuvės lentynas, o šiandien vitrinas uždengė „Rimi Express“ logotipai, į pėsčiųjų arteriją išsišovė raudona prekybos tinklo iškaba.

Susisiekus su bendrovės „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadove Renata Keršiene, ši patvirtino, kad greitu metu Kaune bus atidaryta dar viena šio tinklo parduotuvė, tačiau plačiau artimiausių plėtros planų nekomentavo.

Daugiau informacijos apie naująjį prekybos centrą R. Keršienė žadėjo pateikti kitą savaitę, tuo metu reklaminės iškabos mieste skelbia parduotuvę būsiant atidarytą kovo 10 d. – galima manyti, į Laisvės alėją „Rimi“ žengs Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse.

Pirmoji „Rimi Express“ – Kauno autobusų stotyje

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pirmoji express formato „Rimi“ parduotuvė tik prieš kelias dienas, antradienį, pradėjo veikti Kauno autobusų stotyje. Čia nuo atnaujinus stotį jau veikė įprastas šio tinklo prekybos centras, tačiau bendrovė nusprendė, kad reikėtų dar vienos prekybos vietos specialiai skubantiems klientams.

„Antros „Rimi“ parduotuvės atidarymas Kauno autobusų stotyje – gerai apgalvotas, tikslingas sprendimas. (…) Pirkėjų apklausa atskleidė, jog dalis Kauno autobusų stoties lankytojų susiduria su dilema: užsukti į „Rimi“ ir apsipirkti labai skubant, kad tik nepavėluotų į autobusą, ar vis tik apsieiti be reikiamų prekių ir ramiai laukti kelionės“, – pranešime spaudai cituojama „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Pasak jos, naujausioje „Rimi“ pirkėjai galės įsigyti vartojimui paruoštų šviežių maisto produktų – salotų, sumuštinių, įvairių užkandžių, taip pat gėrimų ir spaudos leidinių.

Nusikalstamo pasaulio šulų pasilinksminimų vieta keičia paskirtį 10 nuotr.

Tai yra 14-oji „Rimi“ Kaune bei šeštoji express formato parduotuvė šalyje. Prekybos centrų tinklą Lietuvoje šiuo metu sudaro 62 parduotuvės – pranešime teigiama, kad iki 2023-iųjų pabaigos jų skaičius visoje šalyje sieks 100-tą.

Su naujais biurais kursis ir daugiau parduotuvių

Primename, kad naujų parduotuvių ir paslaugų teikėjų atėjimas į Laisvės alėją susijęs su buvusio SEB banko pastato rekonstrukcija, kurios ėmėsi tarptautinis biuro erdvių tinklas „Workland“.

Istoriniame statinyje Laisvės alėjos ir Maironio gatvės sankirtoje baigiamos atnaujinti patalpos, kaip nurodė „Workland“ valdomų centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė, duris pirmiesiems nuomininkams atvers jau šių metų balandį.

Tai bus jau trečiasis šio tinklo biurų pastatas Kaune ir didžiausias „Workland“ Lietuvoje, siūlantis virš 200 darbo vietų. Čia be „Rimi“ įsikurs ir saldainių parduotuvė, vaistinė „Apotheka“ bei kiti paslaugų teikėjai.

55 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams