Kauno oro uoste pradeda budėti specialios kariuomenės pajėgos

Asociatyvi / VSAT nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uoste budėjimą pradeda Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių operacinės pajėgos

Kaip skelbiama Lietuvos kariuomenės pranešime spaudai, kovo 2 d. aktyvuotos Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių pajėgos.

Jas planuojama pasitelkti teikiant pagalbą iš COVID-19 paveiktų teritorijų atvykusių keleivių patikrą ir registraciją vykdantiems Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) skyriams Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uosto centriniame bei krovinių terminaluose.

Užduotims vykdyti pasitelkiami iš Taikos meto užduočių operacinių pajėgų sudėtyje budinčių Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių, tarnaujančių Didžiosios Kovos apygardos 8-ojoje rinktinėje (Vilnius), Dariaus ir Girėno apygardos 2-ojoje rinktinėje (Kaunas) ir Žemaičių apygardos 3-ojoje rinktinėje (Klaipėda).

Prieš išvykstant į užduotis šiuos karius instruktavo Lietuvos kariuomenės Karo medicinos tarnybos specialistai, visi kariai yra aprūpinti individualiomis apsaugos priemonėmis.

Planuojama, kad nuolatinį budėjimą ir darbą su atvykusiais keleiviais visuose keturiuose objektus vienu metu vykdys 35 kariai.

Užduočių atlikimo vietose kariai padės atlikti atvykusių asmenų konsultavimą, kontaktinės informacijos surinkimą, esant poreikiui padės NVSC specialistams taikyti izoliavimo priemones. Į užduočių vietas kariai išvyksta šiandien, užduoties pabaigos terminas nenumatytas.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros

Lietuvos narystei NATO – jau 16 metų

Maisto technologijų startuolis iš Kauno siekia užkariauti Europą

Iniciatyva „Mokykla namuose“ surinko daugiau nei 600 kompiuterių Lietuvos moksleiviams