Kauniečiai prašo padėti: Kleboniškio miške dingo šuo – įžymybė – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai prašo padėti: Kleboniškio miške dingo šuo – įžymybė

Socialiniame tinkle antradienio vakarą su didele jėga pasklido kauniečių pagalbos prašymas. Dingusysis – nepaprastas šuo vardu Easy, dalyvavęs „Lietuvos talentuose“ ir nusifilmavęs daugybėje reklamų.

Kaip antradienį, apie 19 val., savo „Facebook“ paskyroje paskelbė borderkolio veislės šuns šeimininkė, augintinis dingo maždaug 16 val. jį vedžiojant Kleboniškio miške.

Trečiadienį šuo dar nebuvo atsiradęs, moteris nuogąstavo, kad nuklydusį Easy priglaudė ar pasisavino žmonės. Galimas dalykas, jie nesinaudoja socialiniais tinklais ir nematė pranešimo, kuriuo pasidalyta daugiau kaip 2 tūkst. kartų.

Šis borderkolis – tikra įžymybė, nebijanti nei kamerų, nei gausios publikos šunų parodose. Kaip pasakojo šeimininkai, 2017 m. „Lietuvos talentų“ pusfinalyje Easy užėmė trečią vietą, filmavosi taromatų pristatymo Lietuvoje, „Ežio“, įvairiose užsienio reklamose.

Turinčiuosius bet kokios naudingos informacijos šuns šeimininkai prašo kreiptis telefonu +370 674 92439.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA