Nelaimė Kauno viešajame transporte: durimis prispaustą moterį vilko žeme

Asociatyvi / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė skaitytojų nuotraukų, kuriose matyti apgadinti moteriški batai ir gana didelė kraujosruva ant rankos. Kaip paaiškėjo, penktadienio rytą Kaune įvyko skaudi nelaimė. Pranešama, kad 32-ojo maršruto autobusas durimis suspaudė ir vilkdamas žeme sužalojo moterį.

Kelių policijos duomenimis, vasario 7 dieną apie 9 val. ryto Kaune, Europos prospekte, miesto 32-ojo maršruto autobuso „Den Oudsten“ 68 metų vairuotojas, išvažiuodamas iš stotelės, durimis prispaudė keleivę ir, pirminiais duomenimis, ją vilko. Sužeidimus patyrusi 30 metų moteris nuvežta į Kauno klinikas.

Nelaimingas atsitikimas autobuse / Skaitytojų nuotr.

Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasiteiravus „Kauno autobusų“ apie nelaimingą įvykį, Viešųjų ryšių specialistė Patricija Elžbieta Zarankaitė, patikino, kad nelaimingas atsitikimas įmonei yra žinomas.

Pasak P. E. Zarankaitės, ilgametę vairavimo patirtį turintis vairuotojas teigė, kad išlipančios keleivės jis nepastebėjo dėl akinančios rytinės saulės.

„Prispaudęs moterį autobusas iš stotelės pajudėjo apie 50 m., kol apie prispaustą keleivę vairuotojui pranešė kiti keleiviai. Atidaręs duris vairuotojas suskubo prie prispaustos keleivės, padėjo jai atsisėsti ir iškvietė policiją bei greitąją pagalbą“, – teigė P. E. Zarankaitė.

Viešųjų ryšių specialistės teigimu, visi viešuoju transportu keliaujantys keleiviai yra drausti keleivių draudimu, todėl įvykus nelaimingam atsitikimui dėl žalos atlyginimo jie turi teisę kreiptis į mūsų keleivius apdraudusią draudimo kompaniją.

„Turėdami policijos išvadą priimsime tolimesnius sprendimus dėl vairuotojo elgesio. Dėl nelaimingo atsitikimo atsiprašome į nelaimę patekusios keleivės bei jos artimųjų, tikimės, kad tokie įvykiai daugiau nepasikartos“, – tikino „Kauno autobusų“ atstovė spaudai.

294 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis

Kardinolo S. Tamkevičiaus sveikinimas su Verbų sekmadieniu

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija

Kaune patvirtintas vienuoliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Lietuvoje uždarius oro erdvę, nusileido vienas paskutinių lėktuvų

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė

15 jaunų banditų sužalojo automobilyje buvusį jaunuolį

Ministerijos pranešimo negavusi Kauno savivaldybė mažinti tyrimų skaičiaus neketina

Dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų nubausta daugiau nei 20 asmenų