Svarbi informacija vairuotojams: Rotušės aikštėje pakeista eismo tvarka

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kalėdiniu laikotarpiu tik dviem Rotušės aikštės kraštinėmis važiuoti galėję vairuotojai prie tokių pakeitimų turės pratintis ir šventėms pasibaigus. Savivaldybės transporto specialistai automobilių Senamiestyje nori matyti kuo mažiau – dėl to dalyje pagrindinės Kauno aikštės uždraustas eismas.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius, Rotušės aikštę siekiama atiduoti pėstiesiems ir uždrausti tranzitą nuo Jonavos gatvės iki Vytauto Didžiojo tilto. Taip, anot M. Matusevičiaus, būtų mažinama oro tarša, triukšmas, didinamas pėsčiųjų saugumas.

„Važiuoti draudžiama Rotušės a. nuo Muitinės g. link M. Valančiaus g. ir nuo M. Valančiaus g. link A. Jakšto g. Važiuojamosios dalies sąskaita kavinių terasos galės būti didesnės, tačiau turės atlaisvinti pėsčiųjų takus“, – detalizavo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas.

Kad vairuotojai tikrai nesugalvotų pažeisti taisyklių, įrengti automobilių pravažiavimą ribojantys stulpeliai, darbininkai antradienį baiginėjo statyti naująją tvarką įtvirtinančius kelio ženklus.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad eismo pakeitimų šiuo metu miesto gatvėse yra ir daugiau. Savivaldybės eismo saugumo komisijai patvirtinus 11 sankryžų, kuriose bus grąžintos lentelės su žaliomis rodyklėmis, šią savaitę kelininkai ėmėsi kabinti lenteles ant judriose sankirtose stovinčių šviesoforų.

Pirmosios rodyklės grąžinamos Europos prospekto ir Veiverių gatvės sankirtoje bei Pramonės prospekto ir Partizanų gatvės sankryžoje, antradienį darbininkai lankėsi Savanorių prospekto ir K. Petrausko gatvės sankryžoje. Visą sankryžų sąrašą rasite čia.

Į Kauno sankryžas grįžta žaliosios rodyklės 9 nuotr.

„Nuo metų pradžios stebėjome transporto srautus tose sankryžose, kur anksčiau buvo įrengtos lentelės su žaliomis rodyklėmis. Vietomis išaugusias spūstis fiksavo ir vairuotojai. Esame dėkingi jiems už informaciją. Mūsų užduotis – užtikrinti, kad eismas mieste vyktų sklandžiai, todėl darysime viską, kad kliūčių gatvėse būtų kuo mažiau“, – savivaldybės antradienį išplatintame pranešime teigė M. Matusevičius.

Pasak jo, situacija ir toliau bus stebima bei analizuojama. Neatmetama galimybė ateityje gražinti daugiau lentelių su žaliomis rodyklėmis. Skaičiuojama, kad lentelių grąžinimas 11-oje minėtų sankryžų miestui kainuos apie 1000 eurų.

143 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams

„BMW“ automobilis patraukė vagišių akį – išnešė paliktus prabangius pirkinius

Per parą Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso susirgimų atvejų

Neeilinis Lietuvos šaulių sąjungos suvažiavimas – svarbų sprendimą priims nuotoliniu būdu

Kaune startavo nauja kūrybiška pramoga vaikams – leido lieti fantaziją ant automobilio

Galimai vogtu automobiliu bandę pasidžiaugti jaunuoliai toli nenuvažiavo

Kviečia prisijungti prie pasaulinės iniciatyvos – šį savaitgalį traukite į gamtą

„Air Baltic“ ketina atnaujinti skrydžius į Londoną, Dubliną ir Dubrovniką

Į Kauno „Žalgirio“ komandos gretas sugrįžo T. Dimša