Į Seimą ketinanti kandidatuoti kaunietė E. Kručinskienė žada mokesčius neištikimiems vyrams

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Galiu pamokyti Seimo narius, kaip gyventi su vienu vyru trisdešimt metų“, – paklausta, ką galėtų gero nuveikti tėvynės labui, atsakė vaikų atėmimo skandale išgarsėjusi Eglė Kručinskienė.

Kaip rašoma LNK pranešime spaudai, Laidos „Valanda su Rūta“ vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paprašyta patikslinti, ar tai reiškia, kad neištikimiems, besiskiriantiems ar paskui sijonus lakstantiems parlamentarams bei kitiems Lietuvos vyrams ji pakeltų mokesčius, E. Kručinskienė atsakė: „Taip!”.

Į Seimą ketinanti kandidatuoti kaunietė išgarsėjo tuomet, kai šeimos mažamečiai vaikai atsidūrė laikinoje globoje, praeiviui pranešus, kad motina gatvėje sudavė savo sūnui. Tačiau vaiko teisių specialistai teigė, kad vaikai paimti dėl ilgalaikių auklėjimo ir drausminių metodų, atitinkančių smurto požymius. Vis dėlto Kauno apygardos teismas galiausiai išteisino Eglę Kručinskienę smurto prieš vaiką byloje.

Į politiką sukanti E. Kručinskienė: viskas prasidėjo nuo areštinės 26 nuotr.

„Moku bendrauti su advokatais, moku bendrauti su žiniasklaida, laimėjau teismą“, – savo gerąsias savybes padėsiančias atlikti Seimo nario darbą vardino moteris. Paklausta, ar moka anglų bei rusų kalbas, kaunietė sakė nematanti reikalo mokėti. Ji pasakojo, kad niekuomet neturėjo motyvacijos mokytis, nes neturėjo aukštąjį mokslą pabaigusių tėvų, neturėjo rėmėjų, kurie galėtų finansuoti studijas.

Kručinskienė sakė, kad Seimo nario atlyginimas jos šeimai būtų ryškus indėlis į gerovę, tačiau labiausiai Seime ji nori atsidurti ne dėl pinigų, o dėl noro atstovauti tokius pačius kaip ji.

„Atstovausiu neišsilavinusiems, vargingai gyvenantiems lietuviams, nes dabartiniai Seimo nariai nelabai supranta, kuo mes gyvename“, – teigė E. Kručinskienė. Tiesa, kaunietė gerokai pasimetė, kai iš laidos vedėjos sužinojo, kad Seimo nario atlyginimas jai būtų mokamas iš mokesčių mokėtojų pinigų.

453 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Matijošaičiui – šmaikštus siuntinys iš neapsikentusių studentų

Trijų automobilių susidūrimas netoli Kauno: medikų prireikė mažamečiui vaikui

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?

Lietuva absoliuti „Eurovizijos“ lyderė: pirmauja ne tik lažybų reitinge

Ryte Kaune surengtas rimtas reidas: per blaivumo patikrinimą rasta ne tik girtų vairuotojų