Į Seimą ketinanti kandidatuoti kaunietė E. Kručinskienė žada mokesčius neištikimiems vyrams

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Galiu pamokyti Seimo narius, kaip gyventi su vienu vyru trisdešimt metų“, – paklausta, ką galėtų gero nuveikti tėvynės labui, atsakė vaikų atėmimo skandale išgarsėjusi Eglė Kručinskienė.

Kaip rašoma LNK pranešime spaudai, Laidos „Valanda su Rūta“ vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paprašyta patikslinti, ar tai reiškia, kad neištikimiems, besiskiriantiems ar paskui sijonus lakstantiems parlamentarams bei kitiems Lietuvos vyrams ji pakeltų mokesčius, E. Kručinskienė atsakė: „Taip!”.

Į Seimą ketinanti kandidatuoti kaunietė išgarsėjo tuomet, kai šeimos mažamečiai vaikai atsidūrė laikinoje globoje, praeiviui pranešus, kad motina gatvėje sudavė savo sūnui. Tačiau vaiko teisių specialistai teigė, kad vaikai paimti dėl ilgalaikių auklėjimo ir drausminių metodų, atitinkančių smurto požymius. Vis dėlto Kauno apygardos teismas galiausiai išteisino Eglę Kručinskienę smurto prieš vaiką byloje.

Į politiką sukanti E. Kručinskienė: viskas prasidėjo nuo areštinės 26 nuotr.

„Moku bendrauti su advokatais, moku bendrauti su žiniasklaida, laimėjau teismą“, – savo gerąsias savybes padėsiančias atlikti Seimo nario darbą vardino moteris. Paklausta, ar moka anglų bei rusų kalbas, kaunietė sakė nematanti reikalo mokėti. Ji pasakojo, kad niekuomet neturėjo motyvacijos mokytis, nes neturėjo aukštąjį mokslą pabaigusių tėvų, neturėjo rėmėjų, kurie galėtų finansuoti studijas.

Kručinskienė sakė, kad Seimo nario atlyginimas jos šeimai būtų ryškus indėlis į gerovę, tačiau labiausiai Seime ji nori atsidurti ne dėl pinigų, o dėl noro atstovauti tokius pačius kaip ji.

„Atstovausiu neišsilavinusiems, vargingai gyvenantiems lietuviams, nes dabartiniai Seimo nariai nelabai supranta, kuo mes gyvename“, – teigė E. Kručinskienė. Tiesa, kaunietė gerokai pasimetė, kai iš laidos vedėjos sužinojo, kad Seimo nario atlyginimas jai būtų mokamas iš mokesčių mokėtojų pinigų.

453 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Per karantiną Kauno techninės apžiūros stotyse taikyta tvarka lieka galioti ir po jo

Kauno rajone įkliuvo „Audi“ vairuotojas: bandė apgauti greičio matuoklį

„Valstiečių“ rinkimų sąraše – ir „Vieningo Kauno“ nariai

A. Veryga apie antrąją koronaviruso bangą: tikėtis, kad mus aplenks, naivu

G. Nausėda: Kruonio HAE nebus naudojama Astravo AE naudai

Nidos oro uoste leidęsi kauniečiai žemę pasiekė nesėkmingai

A. Duda užsitikrino antrą Lenkijos prezidento kadenciją (papildyta)

Už sveikatos apsaugą atsakinga agentūra: IQOS prisideda prie rūkančių sveikatos gerinimo

Kauno apskrityje – dar vienas įvežtinis koronaviruso atvejis (papildyta)

Mokyklos nekeičiantiems mokiniams sveikatos pažymėjimas galios iki metų pabaigos