Stabdoma prekyba Lietuvos higieninio popieriaus milžino produkcija

Asociatyvi / Bendrovės archyvo, DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį prokuratūrai pareiškus, jog tyrimas dėl Klaipėdoje jau ilgą laiką pastebimos oro taršos ir smarvės veda į AB „Grigeo Klaipėda“, didžiausias šalyje prekybos tinklas „Iki“ pranešė stabdantis higieninio popieriaus gamintojos „Grigeo“ produkcijos pirkimą.

Produkcija nebus perkama, kol nebus atsakyta į visus klausimus dėl įtarimų „Grigeo Klaipėdai“ nevalytomis atliekomis teršus Kuršių marias.

„Akivaizdu, kad būtent šiandien yra proga verslui ne žodžiais, o realia elgsena pademonstruoti socialiai atsakingą elgesį. „Iki“ aukščiausiais profesiniais ir etiniais standartais vadovaujasi pats bei to paties reikalauja iš savo partnerių”, – pranešime sakė „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Ji BNS patikslino, jog jau įsigyta produkcija iš parduotuvių nebus išimama, tačiau ir nebebus užsakoma.

Vienas didžiausių prekybos tinklų „Maxima“ teigia, jog dėl prekybos „Grigeo“ produktais svarstys, jei pasitvirtins įtarimai.

„Jei pasitvirtins įtarimai, kad tas „Grigeo“ veiksmas buvo sąmoningas, rimtai svarstysime galimybę dėl tolesnės prekybos“, – pranešime sakė „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Norfos“ atstovas Darius Ryšiklis BNS teigė, kad įmonė kol kas svarsto, kaip pasielgti. „Rimi“ atstovė Renata Keršienė LRT sakė, jog įmonė kol kas nėra priėmusi sprendimo, kaip elgtis. „Lidl“ tinklas „Grigeo“ produkcija neprekiauja.

Statybos ir namų apyvokos prekių prekybos tinko „Senukai“ komentaro kol kas gauti nepavyko.

Prekybos centrai prekiauja „Grigeo“ pagrindinės įmonės Grigiškėse pagamintu tualetiniu popieriumi, servetėlėmis, vienkartiniais rankšluosčiais. Tuo metu „Grigeo Klaipėda“ gamina kartoną, skirtą pakuotėms, taip pat kartoninį korinį užpildą baldų, automobilių pramonei bei pakuočių gamybai.

Boikotuoti įmonės produkciją kviečia ir Lietuvos vartotojų organizacijų aljansas.

Prokurorų teigimu, „Grigeo Klaipėda“ nevalytas nuotekas į Kuršių marias galėjo leisti specialiai tam sumontuotu aplinkvamzdžiu, o žala aplinkai gali siekti milijonus eurų.

„Maxima“ Lietuvoje valdo 247 parduotuves, „Iki“ – 228, „Norfa“ – 141, „Rimi“ – 61.

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai

Kilus antrajai koronaviruso bangai daugėja nedarbingumo pažymėjimų

Ministras apie šalyje įvestus ribojimus: efektą pamatysime po dviejų savaičių

Laidos „Farai“ kūrėjams teks pagrįsti būtinybę parodyti asmenį per televiziją

Lietaus neišvengsime, bet šilumos pakaks

Vyriausybė skyrė beveik 2 mln. eurų vaistams koronaviruso simptomams gydyti

Apie privalomą izoliaciją gyventojams praneš SMS žinutėmis

Buvęs Kauno paveldosaugininkas už paimtą kyšį sumokės nemenką baudą

Humoristui J. Jankevičiui patvirtintas koronavirusas

Kauno klinikose – du organų donorai: per dieną gyvybės išgelbėtos net keliems pacientams