Artimieji ir policija ant kojų: Garliavoje iš namų išėjusi močiutė nebegrįžo

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą socialiame tinkle pasklido kaunietės pagalbos prašymas. Dingo Garliavoje gyvenanti moters močiutė – iš namų ji išėjo vilkėdama tik švarką. Kauno policija patvirtino, kad vykdoma intensyvi žmogaus paieška.

Kaip rašė Indrė, iš Garliavoje esančių namų jos močiutė išėjo sekmadienį apie vidurdienį. Moteris nebuvo apsirengusi jokių šiltų viršutinių drabužių, tik pilką švarką.

Kaunietės teigimu, dingusioji nelabai orientuojasi aplinkoje, tad reikalinga bet kokia pagalba. Nerimą kelia tai, kad tik palaikius drabužius vilkinti moteris gali sušalti.

„Jeigu kas matėte, skambinkit policijai arba rašykit man“, – prašė Indrė. Jos pagalbos šauksmu pirmadienio rytą „Facebook“ socialiniame tinkle buvo pasidaliję beveik 3 tūkst. žmonių.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad vykdoma aktyvi senolės paieška.

Pareigūnų duomenimis, 1938 m. gimusi Ona Birutė Rinkevičienė iš Garliavoje, Vaižganto gatvėje esančių namų išėjo sausio 5 d., apie 12 val., ir iki šiol negrįžo. Vykdant intensyvius dingusios moters paieškos veiksmus, jos rasti, deja, kol kas nepavyksta.

Moters požymiai: apie 165 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, trumpų žilų plaukų, mėlynų akių. Dingusioji vilkėjo šviesios spalvos švarkelį ir tamsias kelnes. Policija patvirtino, kad moteris sunkiai orientuojasi aplinkoje.

Asmenis, mačiusius ar žinančius Onos Birutės Rinkevičienės buvimo vietą, bei galinčius suteikti bet kokios vertingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonu (8 700) 63 623, (8 37) 303 450, arba skambinti skubios pagalbos numeriu 112.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Viduržiemį šventė egzotiškai VDU Botanikos sodo oranžerijoje

Kaune atlikus įmonės patikrinimą aptikta nesaugios lenkiškos paukštienos: ją prekiauti uždrausta

Į Nacionalinį Kauno dramos teatrą atkeliauja premjera „Iš kūno ir kraujo“

Kyla panika: ar virusu užkrėstos siuntos iš Kinijos pasieks Lietuvą?

K. Bryanto tragedijos sukrėstas R. Javtokas: tai paveikė visus

Paskelbtas statybos inspekcijos sprendimas dėl V. Matijošaičio statybų Kačiūniškės dvare

Legendinė grupė „Rondo“ pristato naują dainą: „Tokių akibrokštų mūsų karjeroje mažai“ (audio)

Dėl plintančio mirtino viruso lietuviams rekomenduojama nevykti į Kiniją (papildyta)

Seimas pasišovė keisti šiukšlių deginimo jėgainėse reikalavimus

„Tele2“ plečiasi Kaune – įsikurs šalia atnaujinamos Vienybės aikštės