Praneša skaitytojai: stiprus vėjas neaplenkė ir Kauno – Kas vyksta Kaune

Praneša skaitytojai: stiprus vėjas neaplenkė ir Kauno

Skaitytojų nuotr.

Kaip praneša BNS, pirmadienį ugniagesiai 24 kartus vyko šalinti vėjo nuverstų medžių, o Kaune nuvertė stulpą prie „Circle K“ degalinės.

„Kas Vyksta Kaune“ redakcijai susisiekus su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstove, Laura Valauskienė, ši patvirtino apie du iškvietimus dėl nukritusių medžių ant važiuojamosios kelio dalies Kėdainių raj. Parko g. ir Prienų raj. Leskavos k.

Nuvirtę stulpai „Circkle K“ degalinėje, Savanorių pr. / Skaitytojų nuotr.

Vėliau Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė pranešė apie naujai gautą iškvietimą Kėdainių raj. Girynės k., kur taip pat nukrito medis ant važiuojamosios kelio dalies.

Skaitytojai praneša, kad stiprus vėjas vartė ne tik medžius, bet ir Savanorių pr. esančios „Circle K“ degalinės stulpus. Jų teigimu į elektros laidus įsipainiojo ir troleibuso ūsas, kurį vadavo pagalbos tarnybos.

BNS praneša, kad gruodžio 16 d. ugniagesiai pirmadienį šalinti vėjo nuverstų medžių Lietuvoje vyko 24 kartus. Anot Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovės Lauros Valauskienės, daugiausiai iškvietimų gauta Vakarų Lietuvoje: 15 – Klaipėdos apskrityje, keturi – Telšių, trys – Kauno ir po vietą Tauragės ir Panevėžio apskrityse.

Kretingoje nuvirtęs medis nutraukė elektros laidus, o Klaipėdoje medis nuvirto ant kelio ženklų ir pavojingai pasviro ant statybinės apsaugos tvoros.

Hidrometeorologijos tarnyba skelbia, jog pirmadienį pietvakarių, vakarų vėjo gūsiai vietomis siekia 15-20 m/s, pajūryje – iki 23 m/s.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA