Kosminis Kalėdų paštas įsibėgėja: sveikinimai iš Kauno keliauja per pasaulį

Kauno miesto savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kosminių Kalėdų miestelis Kaune nepalieka abejingų. Gruodžio pradžioje čia startavęs kalėdinis paštas sulaukė didžiulio kauniečių ir miesto svečių susidomėjimo.

Savivaldybės pranešime spaudai teigiama, kad per pirmąją savaitę į margaspalvį pašto namelį Rotušės aikštėje atkeliavo šimtai laiškų su šilčiausiais linkėjimais.

Pašto dėžutė – namelis

Kauno miesto savivaldybė tęsia tradiciją prieš didžiąsias metų šventes įrengti Kalėdų paštą. Šiai akcijai paruošta keli tūkstančiai nuotaikingų „kosminių“ atvirukų, kuriuos galima rasti Kauno centre esančiose kavinėse ir kalėdinio miestelio informacijos namelyje. Norint išsiųsti sveikinimą artimiesiems ar draugams, tereikia atviruką įmesti į kalėdinio pašto dėžutę Rotušės aikštėje ir siuntimu bus pasirūpinta nemokamai.

Atvirukus noriai siunčia tiek suaugusieji, tiek ir mažieji kalėdinio miestelio svečiai. Greta šventinių sveikinimų jie nepamiršta išsakyti ir pageidavimų Kalėdų Seneliui.

Šiemet kalėdinis paštas dar patogesnis – pastebėjus didelį užsieniečių susidomėjimą, atvirukai pradėti nemokamai siųsti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Švedija, Lenkija, Latvija ir net Japonija – šventiniai linkėjimai iš kosminių Kalėdų Kaune keliauja vis toliau.

Ruošia dar daugiau atvirukų

Jau pirmosiomis akcijos dienomis kosminiai Kalėdų atvirukai buvo žaibiškai išgraibstyti. Praėjusią savaitę gavėjams iškeliavo daugiau kaip 400 šiltų linkėjimų iš šventiško Kauno.

„Tai yra puikus rezultatas. Kol kas išsiųstų atvirukų skaičius dvigubai pranoksta pernykščius rezultatus. Kol kauniečiai ir miesto svečiai rašo linkėjimus, spaustuvėje jau ruošiama antra atvirukų partija“, – džiaugėsi Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Didelio susidomėjimo sulaukia ne vien kalėdinis paštas. Kauniečiai linksmai ir turiningai leidžia laiką įvairiose miestelio veikloje. Prie telefono būdelės Rotušės aikštėje vakarais nusidriekia eilės – lankytojams smalsu išgirsti Kalėdų Senelio balsą ir išvardinti jam savo norų sąrašus.

Vilioja įvairios veiklos

Kasdien veikiančios dirbtuvėlės kviečia svečius įdomiems užsiėmimams – nuo medinių atviručių ar saldumynų gamybos iki muzikos pamokų. Čia ypač aktyviai dalyvauja mažieji svečiai.
Visi norintieji prie ryškiaspalvės Kalėdų eglės puošnumo gali prisidėti iš namų atnešę savo žaisliuką su palinkėjimu. Eglutės viduje jų kasdien vis daugėja.

Šiemet į kalėdinį miestelį sugrįžo dar viena kauniečių pamėgta atrakcija – Kauno Kalėdų radijas. Jo grojaraštyje – apie 1000 puikiai žinomų dainų, kurias atrinkti padėjo patys kauniečiai. Šventinės melodijos jaukią atmosferą Rotušės aikštėje kurs iki pat Trijų Karalių šventės.

Plačiau apie kalėdinio miestelio pramogas ir šventiškai pasipuošusį miestą šią savaitę pasakoja ir laida „Kaunas Auga“. Jos vaizdo įrašą jau galima rasti internete. Išsami kosminių Kalėdų renginių programa čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kantri muzikos tėvas V. Stakėnas atskleidė savo pirmą kartą „Žalgirio“ varžybose

A. Užkalnis išreiškė savo nuomonę apie „trikojus“: jiems priešinasi tik vairuotojai su trimis smegenų vingiais

Raudondvaryje įvykus avarijai prireikė greitosios pagalbos

Kauno rajone – 100 metų jubiliejus

Naktį laukia sunkios eismo sąlygos

Fiksuoja skaitytojai: kodėl „Kauno švara“ naktį taip elgiasi?

Aplinkosaugos gėda Kaune: srutų upelis teka jau daugiau nei 50 metų

Kaune vėl pasipylė vagystės iš automobilių: labiausiai turėtų saugotis „BMW“ savininkai

Kaunietis pasipiktino automobilių stovėjimo aikštele: už ką mokėti?

Kauno rajone vakar siautėjo girti vairuotojai