E. Kručinskienė apsisprendė: išsikrausto iš socialinio būsto – Kas vyksta Kaune

E. Kručinskienė apsisprendė: išsikrausto iš socialinio būsto

delfi.lt / Kristina Pocytė 2019/12/05 16:14
DELFI.LT nuotr.

Eglė ir Gintaras Kručinskai pagaliau sutiko – išsikraustys į Kauno miesto savivaldybės socialinį būstą. Tiesa, šeima rinkosi tol, kol savivaldybė pasiūlė tokį, kuris atitinka šeimos nusistatytus poreikius.

E. Kručinskienė teigia, kad savivaldybė nurodė į naują būstą persikraustyti per mėnesį, tačiau kaunietė tikina, kad dėl šio termino dar derėsis. Esą nespės per tiek laiko išsikraustyti, o ir didžiąsias metų šventes dar nori ramiai sutikti dabartiniame būste.

„Davė mėnesį, bet mes niekaip nepajėgsime, nes ir šventės yra, ir per penkerius metus tiek visko, kad reiks ir finansų viską išvežti. Niekaip neįmanoma per mėnesį, prašėme dviejų, – kalbėjo E. Kručinskienė. – Manau, kad susitarsime dar mėnesį susitvarkymui. Aš tikiuosi.“

Pirmieji apie E. Kručinskienės apsisprendimą pranešė Kauno televizija INIT. DELFI kalbinta E. Kručinskienė neslėpė: „Vyko karštos derybos“.

„Atsižvelgdami į mūsų poreikius jie pasiūlė gana nebloga variantą, – DELFI kalbėjo E. Kručinskienė. – Mums atsisakyti jau kaip ir negražu, todėl sutinkame.“

Šiuo metu Panemunėje gyvenanti E. Kručinskienė tvirtino, kad išsikraustyti į kitą rajoną nereiks. Beje, tai, kad būstas būtų tame pačiame, Panemunės rajone, buvo vienas iš šeimos reikalavimų.

„Šitas pasiūlymas tinkamiausias ir geriausias, – kalbėjo E. Kručinskienė ir neslėpė, kad tai jau ne pirmas socialinis būstas, kurį šeimai siūlo Kauno miesto savivaldybė, tačiau visų kitų atsisakė kaip netinkamų. – Nors tai, ką turime, laikome pačiu geriausiu variantu, bet tai, ką dabar pasiūlė yra visai neblogai.“

Dar vienas šeimos reikalavimas – kad būstas būtų kūrenamas malkomis. „Mūsų poreikis buvo, kad būstas būtų arba kūrenamas malkomis, arba būtų galima patiems reguliuoti šildymą, – kalbėjo kaunietė. – Gavome tokį variantą – šildymas dujinis, tačiau galėsime patys reguliuoti. Galėsime ir minimumą pasidaryti. Mums finansiškai tai labai aktualu. Tai buvo vienas iš didžiausių prašymų. Tai didžiulis pliusas.“

Moteris teigia, kad butą iki šiol matė tik jos vyras, tačiau ir ji pati tvirtina, kad būstas gražus.

„Gavome butą, bet jis ar trijų, ar keturių aukštų, jaukus, tame pačiame rajone, – kalbėjo E. Kručinskienė. – Jis nėra toks kaip įprastas daugiabutis, galbūt seni karininkų namai. Jis toks neįprastas, gražus.“

Panemunės rajone yra daugybė jau buvusių kareivinių, kurios po truputį virsta šiuolaikiškais loftais.

Į politiką sukanti E. Kručinskienė: viskas prasidėjo nuo areštinės 26 nuotr.

Raktų nuo naujų namų šeima dar neturi. „Jie dar tik rodė, kaip viskas atrodo. Kai viską pasirašysime, gausime raktus“, – kalbėjo kaunietė.

E. Kručinskienės gynėjai feisbuke ne kartą pabrėžė, kad šeimoje, kur auga ir berniukas, ir mergaitė, vaikams būtini atskiri kambariai. Ar šis noras naujuose namuose bus išpildytas ir mergaitei, ir berniukui, kuriuos augina Kručinskai?

„Kvadratūra ten gana atitinka mūsų norus. Mums anksčiau siūlė gana mažą kvadratūrą Panemunėje, buvo 45 kv/m, o dabar kvadratūra didesnė. Nors dabar dar nėra taip, kad būtų ir mergaitei, ir berniukui, bet sakė, kad ne visada taip duoda. Bet mano vyras turi geras rankas, jam nesudėtinga (iš vieno didelio kambario padaryti du mažesnius – DELFI)“, – kalbėjo E. Kručinskienė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.