Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį nuo pat ryto sutvarkytą Santarvės parką užliejo šventinis klegesys. Šilainių gyventojai rinkosi į oficialų parko atidarymą – čia vyko įvairios treniruotės, edukaciniai užsiėmimai ir pasirodymai.

10 val. prasidėjęs renginys atidarytas nemokama projekto „Judėk sveikai“ treniruote, po to čia vyko mankšta vaikams, zumba šokiai, popiet stilingu akių dūmimu stebino iliuzionistas Mantas Wizard.

Kiek vėliau vyko „Like Bike“ iššūkio apdovanojimai, o 17 val. suskambo pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ ir šokėjų pasirodymas – parko muzika „Pop“.

Be pajudėti kviečiančių veiklų ir koncertinės programos, atnaujintame parke buvo galima sudalyvauti policijos, ugniagesių ir greitosios pagalbos surengtuose pristatymuose, į „Biblioteką po atviru dangumi“ kvietė užsukti Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, modernią valymo techniką parodė „Kauno švara“.

Gudrūs ir nagingi suko į aitvarų dirbtuvėles, triauškė „Break Free“ pabėgimo kambario užduotis ar stumdė didžiuosius šachmatus su Kauno sporto mokykla „Gaja“.

Kaip anksčiau skelbė Kauno miesto savivaldybė, rekonstrukcijos metu Santarvės parke įrengtas naujas apšvietimas, vaikų žaidimo aikštelė bei pėsčiųjų takai. Visa teritorija apsodinta naujais augalais ir gėlynais, pasėta nauja veja, įrengti dviračių stovai, nauji suoliukai ir šiukšliadėžės.

Savaitgalį oficialiai atvertas renovuotas Draugystės parkas 30 nuotr.

Tai ketvirtasis per dvejus metus atidarytas rekonstruotas Kauno parkas. Pernai duris atvėrė Dainavos ir Kalniečių, prieš savaitę – Draugystės parkas.

23 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis

Lampėdžiai nuo šiol turės įspūdingą grožio saloną

Liberalų sąjūdis Kaune rinks naują pirmininką

Brutaliai apvogta mečetė: pasirūpino, kad neliktų vaizdo įrašų

Į „Megą“ atrieda naujoji „Hyundai N“ šeima