Reidas Kaune: „Yamaha“ vairuotojui kurį laiką teks pamiršti ne tik motociklą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę, liepos 1-7 dienomis, Kauno apskrities policijos pareigūnai tikrino, kaip transporto priemonių vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių.

Sekmadienį, liepos 7 d., apie 16.35 val. Kauno rajone, Karmėlavoje esančioje Vilniaus gatvėje, pareigūnai pastebėjo motociklą „Yamaha“, kuris važiavo stipriai didesniu, nei leistina greičiu.

Nustatyta, kad motociklininkas (gim. 1990 m.) važiavo net 136 km/val. greičiu, kuomet gyvenvietėje maksimalus leistinas greitis yra 50 km/val. Tiesa, vairuotojui teks bauda ne tik už greičio viršijimą, bet ir už ne vietoj pritvirtintą ženklą.

Sustabdžius šio vyriškio kelionę, pastebėta, kad valstybiniai numeriai pritvirtinti visai ne ten, kur gamintojo numatyta, o taip, kad būtų sunku identifikuoti transporto priemonę. Vyrui gresia bauda iki 550 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Per praėjusią savaitę pareigūnai nustatė iš viso 70 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus: 9 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 40 – nuo 20 iki 30 km/val., 12 – nuo 30 iki 40 km/val, 6 – nuo 40 iki 50 km/val., dar 3 – daugiau nei 50 km/val.

Taip pat tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinti 5 neblaivūs automobilių vairuotojai. Taip pat nustatyti 3 neblaivių dviračių vairuotojai.

Liepos 4 d. apie 21.35 val. Kaune, Vandžiogalos pl., sustabdytas patikrinimui dviratininkas, kuriam įtartinai sunkiai sekėsi važiuoti dviračiu. Patikrinus dviratininką alkoholio matuokliu, paaiškėjo to priežastis – vyras (gim. 1969 m.) buvo vidutinio girtumo laipsnio. Matuoklis pareigūnams parodė 2,23 promiles, o pareigūnai dviračio vairuotojui – administracinių nusižengimų protokolą, pagal kurią teks susimokėti baudą galinčią siekti ir 200 eurų.

Liepos 7 d. apie 15.50 val. pareigūnams patruliuojant kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 16 km, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Alfa Romeo“. Bendraujant su pareigūnais nuo vairuotojo jautėsi panašus į alkoholį kvapas, tad nuspręsta pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu. Šis parodė, kad pareigūnų nuojauta neapgavo – vyras, rizikuodamas tiek savo, tiek ir kitų gyvybėmis bei sveikata, vairavo automobilį būdamas apsvaigęs.

Vyrui (gim. 1987 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,88 prom.) ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 28 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Lygiai tiek pat (28) užfiksuoti pavojingo ir chuliganiško vairavimo pažeidimai.

Taip pat pareigūnai nustatė 6 asmenis, vairavusius transporto priemones, tačiau neturinčius teisės to daryti.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 14 eismo dalyvių (pernai iki liepos mėnesio pabaigos – 15), dar 403 sužeisti (pernai – 318). Primename, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau. Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ateivių paliepimu moterį Kaune nužudžiusiam vyrui skirta kardomoji priemonė

Ko trūksta, kad žalioji ekonomika Lietuvoje būtų efektyvi?

A. Veryga siekia įteisinti, kad skiepyti galėtų ir vaistininkai

Iš Kauno klinikų išleidžiamos paauglės motinai R. Kėvalas siūlo du kelius

Kauno mero komandoje – naujas patarėjas viešiesiems ryšiams

Sulaikytas moterį Kaune įtariamai nužudęs ir į Nemuną įmetęs vyras

Profesionali plaukų kirpėja-koloristė Alina: „naujam grožio salonui pavadinimą išrinko klientės“

Kraupus rytas Kaune: netoli prekybos centro „Iki“ aptiktas negyvas žmogus

Kauno santakoje rastas Vytauto Didžiojo laikų lobis

Šimtai kauniečių dalyvaus mitybos ir fizinio aktyvumo tyrime