Ugniagesiai ir medikai šeštadienį skubėjo į Drąseikių karjerą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Saulėtą šeštadienio popietę gelbėtojų ir medikų ekipažai sugužėjo į Lapių seniūniją. Pradėjo skęsti čia esančiame vandens telkinyje plaukiojęs vyras – jį pargabenus į krantą, žmogus išvežtas į ligoninę.

Kaip skelbia DELFI, Kauno rajone, Lapių seniūnijoje, karjere maudęsis vyras ėmė skęsti nuplaukęs maždaug iki vandens telkinio vidurio. Ugniagesiai pranešimo apie nelaimę sulaukė 15.31 val.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialisto duomenimis, incidentas vyko Drąseikių karjere. Į įvykio vietą atskubėjęs narų ekipažas vyrą iš vandens ištraukė gyvą.

Gelbėtojai nelaimėlį perdavė medikams. Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad vyras gyvas ir sveikas. Vis dėlto, skendęs žmogus buvo išvežtas į ligoninę, pašnekovė lyg tarp kitko pridūrė, kad maudantis svarbu alkoholis.

Dar vienas pagalbos skambutis, DELFI žiniomis, panašiu metu pasiekė Anykščių ugniagesius. 16.05 val. pranešta, kad į upę šokinėjęs ir nardęs vyras nebeišneria. Į Vilties gatvę nuskubėję ugniagesiai dar ieško žmogaus – kol nesurastas, neskubama teigti, kad jis nuskendo.

17.17 val. pateikta atnaujinta ugniagesių informacija, kad Anykščiuose gelbėti du vyrai. Vieną pavyko ištraukti, o kitas skendęs žmogus žuvo.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką

G. Nausėda įvardijo, kurie ministrai turi likti pareigose

Kauno pareigūnai prašo pagalbos: gal matėte eismo įvykį kelyje Vilnius-Kaunas?

Uždarius Aleksoto tiltą nepatogumų patiria ne tik vairuotojai

Kauno rajone, Nevėžio pakrantėje – gyvsidabris

Kauno paveldosaugininkas bus teisiamas už kyšininkavimą (papildyta)