Bruzdesys savivaldybėje: valdžiai įteikti kauniečių reikalavimai – Kas vyksta Kaune

Bruzdesys savivaldybėje: valdžiai įteikti kauniečių reikalavimai

BNS 2019/06/18 09:50
R. Tenio nuotr.

Į Kauno savivaldybės tarybos posėdį atvykęs būrelis kauniečių antradienį valdžios atstovams įteikė deklaraciją, raginančią priimant sprendimus daugiau tartis su bendruomenėmis.

„Iš miesto politikų ir administracijos reikalaujame nuosekliai planuoti miesto plėtros procesus, skaidriai vykdyti visas planavimo ir projektavimo procedūras, laiku informuoti bendruomenę apie visus numatomus projektus, bendradarbiauti su bendruomene visuose miestui svarbiuose projektuose“, – į tarybos narius kreipėsi deklaraciją atnešusi kaunietė Elena Vanagaitė.

Pasak jos, šią deklaraciją 18 Kauno bendruomenių pasirašė gegužės viduryje minint Pilietinio pasipriešinimo dieną, tačiau taip ir neturėjo progos jos įteikti miesto vadovams.

„Labai gaila, kad mes balandžio 30 dieną pateikę prašymą pateikti pas miesto valdžią, atsakymo iki šiol negavome, todėl esame priversti pateikti šią deklaraciją tokiu būdu“, – sakė kaunietė.

Ją atlydėjo keliolika juodai apsirengusių bendruomenių atstovų, jie prieš posėdį būriavosi prie savivaldybės. Susirinkusieji teigė nepritariantys miestui svarbių sprendimų priėmimui už uždarų savivaldybės durų.

E. Vanagaitė yra viena iš Šančių mikrorajono bendruomenės, aktyviai besipriešinančios naujos gatvės tiesimui vaizdingoje Nemuno krantinėje, atstovų.

Gatvės statyboms besipriešinantys gyventojai teigia, jog jos įrengimas su vietos bendruomene nebuvo derintas ir yra nereikalingas.

Savivaldybė tikina, jog gatvė reikalinga privažiuoti prie planuojamo paplūdimio ir palengvins susisiekimą šiame mikrorajone. Anot valdžios atstovų, gatvė šioje vietoje suplanuota nuo seno.

Savivaldybė skelbia, kad prie upės tarp Kranto 13-osios ir M. Sederavičiaus gatvių planuojama įrengti rekreacinę zoną.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA