Bruzdesys savivaldybėje: valdžiai įteikti kauniečių reikalavimai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į Kauno savivaldybės tarybos posėdį atvykęs būrelis kauniečių antradienį valdžios atstovams įteikė deklaraciją, raginančią priimant sprendimus daugiau tartis su bendruomenėmis.

„Iš miesto politikų ir administracijos reikalaujame nuosekliai planuoti miesto plėtros procesus, skaidriai vykdyti visas planavimo ir projektavimo procedūras, laiku informuoti bendruomenę apie visus numatomus projektus, bendradarbiauti su bendruomene visuose miestui svarbiuose projektuose“, – į tarybos narius kreipėsi deklaraciją atnešusi kaunietė Elena Vanagaitė.

Pasak jos, šią deklaraciją 18 Kauno bendruomenių pasirašė gegužės viduryje minint Pilietinio pasipriešinimo dieną, tačiau taip ir neturėjo progos jos įteikti miesto vadovams.

„Labai gaila, kad mes balandžio 30 dieną pateikę prašymą pateikti pas miesto valdžią, atsakymo iki šiol negavome, todėl esame priversti pateikti šią deklaraciją tokiu būdu“, – sakė kaunietė.

Ją atlydėjo keliolika juodai apsirengusių bendruomenių atstovų, jie prieš posėdį būriavosi prie savivaldybės. Susirinkusieji teigė nepritariantys miestui svarbių sprendimų priėmimui už uždarų savivaldybės durų.

E. Vanagaitė yra viena iš Šančių mikrorajono bendruomenės, aktyviai besipriešinančios naujos gatvės tiesimui vaizdingoje Nemuno krantinėje, atstovų.

Gatvės statyboms besipriešinantys gyventojai teigia, jog jos įrengimas su vietos bendruomene nebuvo derintas ir yra nereikalingas.

Savivaldybė tikina, jog gatvė reikalinga privažiuoti prie planuojamo paplūdimio ir palengvins susisiekimą šiame mikrorajone. Anot valdžios atstovų, gatvė šioje vietoje suplanuota nuo seno.

Savivaldybė skelbia, kad prie upės tarp Kranto 13-osios ir M. Sederavičiaus gatvių planuojama įrengti rekreacinę zoną.

80 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Valstybė už 17 mln. eurų mokys dirbtinį intelektą lietuvių kalbos

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

A. Kubilius ir R. Karbauskis kibo vienas kitam į atlapus dėl karantino

Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais

Nuo pirmadienio - atnaujinta tvarka parduotuvėse, paslaugų ir laisvalaikio vietose

Saviizoliacijos reikalavimą įmanoma apeiti, bet už tai gresia baudžiamoji atsakomybė

Svarbu: Kauno rajone keisis nekilnojamojo turto mokesčiai

Vėl leidžiama rengti asmenines šventes ir kai kurias sporto varžybas

Visoje Lietuvoje vyksiantis koncertas patraukė rinkimų komisijos dėmesį

Kauno pilies žiede prisiskraidęs vairuotojas dėjo į kojas