Buvusiam V. Matijošaičio komandos nariui užtikrinta vieta Prezidentūroje

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį vykstančioje spaudos konferencijoje išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda atskleidė du būsimos komandos Prezidentūroje narius. Vienas iš jų – buvęs Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

„Aš tikrai matau savo komandoje, ir, beje, svarbiame vaidmenyje, Povilą Mačiulį, pamačiau šio žmogaus gabumus, strateginį mąstymą, darbštumą ir tas savybes, kurias aš labai vertinu“, – Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje teigė G. Nausėda.

Taip pat jis atskleidė, kad labai apsidžiaugė sužinojęs, jog tolimesniu bendražygiu bus ir savo komunikacijos vadovo pareigas Prezidentūroje sutiko tęsti Aistis Zabarauskas.

G. Nausėdos teigimu, šiandieninės komandos dalis taip pat prisijungs Prezidentūroje, bet naujoji komanda nebus sudaryta vien iš tų žmonių, kurie politiką lydėjo iki pergalės. Visgi, išrinktasis prezidentas atviras – dar per anksti kalbėti apie pilną komandą, kai galvoje nesudėliotos mintys.

„Vis dar, turbūt reikia, suvokti, kas vakar atsitiko. Vis dar reikia tvarkingai susidėlioti mintis, nes tik jas susidėliojus gali kurti planus, gali galvoti apie komandą“, – savo kalbą pradėjo G. Nausėda.

Jis neslepia, kad stipriausiu jausmu gali įvardinti dėkingumą visiems žmonėms, ir, pirmiausia, tai tyliajai Lietuvai. Kaip teigia G. Nausėda, jie su komanda apvažiavo didelę dalį Lietuvos, kad šalį pamatytų emociškai, o ne tik per statistiką ar skaičius. Čia buvo svarbu ne kiek grafikai, o – žmonių nuotaikos ir lūkesčiai.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas