Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – nemokamos kelionės viešuoju transportu | Kas vyksta Kaune

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – nemokamos kelionės viešuoju transportu

R. Tenio nuotr.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją, Kaunas dovanoja kauniečiams ir miesto svečiams nemokamas keliones viešuoju transportu.

Troleibusuose ir autobusuose bilietėlių pirkti nereikės – į šventinius kovo 11-osios renginius bus galima atvykti nemokamu viešuoju transportu.

Kauno Viešasis Transportas savo internetinėje svetainėje primena, kad Kauno miesto tarybos sprendimu kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną miesto autobusais ir troleibusais vežami nemokamai.

Taip pat nemokamai autobusais ir troleibusais keleiviai vežami vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Palikę automobilius namuose, nemokamai išbandyti kelionę viešuoju transportu kauniečiai tradiciškai galės ir rugsėjo 22-ąją, kai visame pasaulyje minima Tarptautinė diena be automobilio.

Spalio 1-ąją – Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną miesto autobusais ir troleibusais leista nemokamai važiuoti visiems pensinio amžiaus žmonėms.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA