Kauno centre mažėja automobilių stovėjimo vietų

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naujo viešbučio Maironio gatvėje statybos sukels nepatogumų Kauno vairuotojams. Čia keičiamas automobilių stovėjimo būdas, o dalis vietų išvis panaikinta.

Praėjusių metų vasaros pabaigoje paskelbus apie planus buvusio prekybos ir pramogų centro „Sostinė“ vietoje statyti modernų viešbutį, neseniai kauniečių akį pradėjo traukti ir paruošiamieji statybų darbai.

„Sostinė“ skaičiuoja paskutines dienas - Kauno centre planuojama statyti modernų viešbutį 12 nuotr.

Apleisto pastato pusėje atitvertas automobilių statymo vietoms skirtas plotas, transporto srautas „paslenkamas“ tolyn nuo būsimos statybvietės, o priešingoje pusėje horizontaliuoju žymėjimu ir naujais kelio ženklais nurodoma mašinas statyti lygiagrečiai važiuojamajai daliai.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad šie pokyčiai įvesti dėl prasidedančių viešbučio statybų.

„Dalis buvusios „Sostinės“ pusėje esančios važiuojamosios dalies skirta statybvietei ir užtverta, šiek tiek keičiasi eismo tvarka. Dėl to priešingoje gatvės pusėje reikia keisti parkavimo būdą iš statmeno į lygiagretų važiuojamajai daliai – šitaip toje vietoje bus išlaikytas dviejų krypčių eismas“, – aiškino P. Keras.

Anot jo, statybų laikotarpiu, t. y. apie metus, šioje Maironio gatvės atkarpoje sumažės automobilių stovėjimo vietų. Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojančios Kauno savivaldybės biudžetinės įstaigos „Parkavimas Kaune“ vadovas Justas Limanauskas portalui tikslino, kad vykdant darbus gatvėje bus 24 stovėjimo vietomis mažiau.

„Naujo objekto statytojai už aptvertas vietas, kurios atiduotos statybvietei, sumokėjo pilną rinkliavą – tiek, kiek tai kainuotų čia stovint nuo ryto iki vakaro“, – nurodė J. Limanauskas.

Nors kauniečiai čia automobilių kurį laiką palikti ir negalės, savivaldybė dėl to bent jau nepraras lėšų – rinkliava per „Parkavimą Kaune“ pasieks miesto biudžetą.-

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sekmadienio vakarą Karmėlavoje užsiliepsnojo namas ir garažai (foto)

Savadarbių muilinių lenktynėse - įspūdingas dalyvių išradingumas: nuo cepelinų iki „Sostų karų“

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida