Kauno centre mažėja automobilių stovėjimo vietų

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naujo viešbučio Maironio gatvėje statybos sukels nepatogumų Kauno vairuotojams. Čia keičiamas automobilių stovėjimo būdas, o dalis vietų išvis panaikinta.

Praėjusių metų vasaros pabaigoje paskelbus apie planus buvusio prekybos ir pramogų centro „Sostinė“ vietoje statyti modernų viešbutį, neseniai kauniečių akį pradėjo traukti ir paruošiamieji statybų darbai.

„Sostinė“ skaičiuoja paskutines dienas - Kauno centre planuojama statyti modernų viešbutį 12 nuotr.

Apleisto pastato pusėje atitvertas automobilių statymo vietoms skirtas plotas, transporto srautas „paslenkamas“ tolyn nuo būsimos statybvietės, o priešingoje pusėje horizontaliuoju žymėjimu ir naujais kelio ženklais nurodoma mašinas statyti lygiagrečiai važiuojamajai daliai.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad šie pokyčiai įvesti dėl prasidedančių viešbučio statybų.

„Dalis buvusios „Sostinės“ pusėje esančios važiuojamosios dalies skirta statybvietei ir užtverta, šiek tiek keičiasi eismo tvarka. Dėl to priešingoje gatvės pusėje reikia keisti parkavimo būdą iš statmeno į lygiagretų važiuojamajai daliai – šitaip toje vietoje bus išlaikytas dviejų krypčių eismas“, – aiškino P. Keras.

Anot jo, statybų laikotarpiu, t. y. apie metus, šioje Maironio gatvės atkarpoje sumažės automobilių stovėjimo vietų. Rinkliavą už automobilių stovėjimą administruojančios Kauno savivaldybės biudžetinės įstaigos „Parkavimas Kaune“ vadovas Justas Limanauskas portalui tikslino, kad vykdant darbus gatvėje bus 24 stovėjimo vietomis mažiau.

„Naujo objekto statytojai už aptvertas vietas, kurios atiduotos statybvietei, sumokėjo pilną rinkliavą – tiek, kiek tai kainuotų čia stovint nuo ryto iki vakaro“, – nurodė J. Limanauskas.

Nors kauniečiai čia automobilių kurį laiką palikti ir negalės, savivaldybė dėl to bent jau nepraras lėšų – rinkliava per „Parkavimą Kaune“ pasieks miesto biudžetą.-

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujas siūlymas – prekybininkai nedirbs keturias dienas per metus?

Kauno sporto halės rekonstrukcija sustabdyta – teismą pasiekė skundas

Legendinis restoranas „Pas Stanley“ švenčia 10-ties metų gimtadienį (foto)

Gatvėse netoli Kauno nusidriekė ilga medikų brigadų kolona

Balsavęs R. Karbauskis: „valstiečių“ sėkmę lems rinkėjų aktyvumas

Ligoninėje užgeso užpulto vyro gyvybė

Pirmą kartą „Jamam" Kauno „Akropolyje" vyks net tris dienas

Laikas traukti tūzus: prezidento rinkimuose – penktadienio intriga

Kaune sklando „Kiemų šventės“ nuotaika: soborą apsupo vaišėmis nukrauti stalai (foto)

„Lietkabelį“ sutriuškinęs „Žalgiris“ - LKL finale