E. Kručinskienei įteiktas kaltinamasis aktas: byla keliauja į teismą

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra pranešė, kad vaikui Panemunės šile sudavusi Eglė Kručinskienė bus teisiama. Dviejų vaikų motina turės atsakyti už dvi Baudžiamajame kodekse numatytas nusikalstamas veikas.

Kauno apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokurorė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaunietė E. Kručinskienė kaltinama pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius: 140 str. 3 d. dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui ir 284 str. dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Prokuratūros pranešime primenama, kad ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl šių metų rugsėjo 29 d. Bendrajame pagalbos centre gauto pranešimo, kad Kauno Panemunės parke praeivis pastebėjo moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo metu buvo surinkti reikšmingi duomenys, kurie, prokuratūros vertinimu, patvirtino pradinę informaciją.

Tyrimas baigtas nustačius visas faktines įvykio aplinkybes. Proceso dalyviams susipažinus su tyrimo medžiaga ir negavus prašymų iš proceso dalyvių, buvo surašytas kaltinamasis aktas, kuris įteiktas E. Kručinskienei ir byla perduota teismui.

Baudžiamas kodeksas numato, kad už viešosios tvarkos pažeidimą gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų. Už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą mažamečiui numatyta bauda, areštas, arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

162 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žalgirietis E. Ulanovas privačioje ceremonijoje vedė savo mylimąją

Kauno „Žalgiris“ stiprina sudėtį: prie komandos prisijungs K.C. Riversas

Laisvės alėjoje duris atvėrė rekonstruota „Iki“ parduotuvė: pirkėjų laukia specialūs pasiūlymai

Išaiškėjo Kauno kalėdinės eglutės aukštis

Rotušės aikštėje „šaknis“ įleido Kauno kalėdinė eglutė

R. Alijevui paskelbtas teismo nuosprendis: priėmė netikėtą sprendimą

FNTT pareigūnai atsisakė didžiausio Lietuvos istorijoje žinomo kyšio

V. Matijošaitis: miestui Kauno centrinio pašto tikrai nereikia

Susisiekimo ministerija sieks stabdyti Kauno ir Klaipėdos paštų pardavimą

„Kauno autobusai“ už 28 mln. eurų įsigis šimtą autobusų MAN