E. Kručinskienei įteiktas kaltinamasis aktas: byla keliauja į teismą – Kas vyksta Kaune

E. Kručinskienei įteiktas kaltinamasis aktas: byla keliauja į teismą

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra pranešė, kad vaikui Panemunės šile sudavusi Eglė Kručinskienė bus teisiama. Dviejų vaikų motina turės atsakyti už dvi Baudžiamajame kodekse numatytas nusikalstamas veikas.

Kauno apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokurorė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaunietė E. Kručinskienė kaltinama pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius: 140 str. 3 d. dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui ir 284 str. dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Prokuratūros pranešime primenama, kad ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl šių metų rugsėjo 29 d. Bendrajame pagalbos centre gauto pranešimo, kad Kauno Panemunės parke praeivis pastebėjo moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo metu buvo surinkti reikšmingi duomenys, kurie, prokuratūros vertinimu, patvirtino pradinę informaciją.

Tyrimas baigtas nustačius visas faktines įvykio aplinkybes. Proceso dalyviams susipažinus su tyrimo medžiaga ir negavus prašymų iš proceso dalyvių, buvo surašytas kaltinamasis aktas, kuris įteiktas E. Kručinskienei ir byla perduota teismui.

Baudžiamas kodeksas numato, kad už viešosios tvarkos pažeidimą gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų. Už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą mažamečiui numatyta bauda, areštas, arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT