Kauno gatvėse pasirodė ypatingas troleibusas: gali nudžiuginti dvigubai

„Kaunas 2022“ „Facebook“ paskyros nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Senųjų „Škoda“ troleibusų marga kelionė užtarnauto poilsio įsibėgėja. Viena viešojo transporto priemonių pasidabino „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ projekto simboliais. Juodai baltas senolis kauniečiams gali atnešti ir netikėtų dovanų.

„Iš laikinosios sostinės vis didesniais žingsniais tampant šiuolaikine, kartu atsinaujina ir Kauno viešasis transportas! Naujiesiems „Solaris Trollino“ keičiant senąsias „Škodas“, miestą užliejo mobilioji meno galerija, prie kurios #KAUNAS2022 troleibusu prisidėjome ir mes!“ – antradienį paskelbta „Kaunas 2022“ „Facebook“ paskyroje.

Neįprastu apdaru papuošta transporto priemonė ne tik (vis dar) veža keleivius iš taško A į tašką B ar skaidrina monotonišką eismo srautą, tačiau gali ir papildyti miestiečių spintas. Du troleibusą užfiksavusius bei nuotraukomis komentaruose pasidalijusius kauniečius „Kaunas 2022“ komanda žada apdovanoti.

Kaip spalio pradžioje pranešė „Kas vyksta Kaune“, beveik 25 metus tarnavę seni „Škoda“ troleibusai, netrukus užleisiantys vietą naujiesiems, taps gatvės meno parodos, pavadintos „Atia senienos, labas naujienos!“, dalimi.

Pirmąją keleivinę mašiną gatvės meno kūriniu pavertė Timotiejus Norvila–Morfai, bendradarbiavęs su iliustratore Egle Zubkoviene, o dabar Kauno gatvėmis jau rieda ir daugiau spalvingų troleibusų. Štai keli jų:

Primename, kad bendrovė „Kauno autobusai“ su viešojo pirkimo konkursą laimėjusi kompanija „Solaris“ spalį pasirašė 29,4 mln. eurų vertės kontraktą, pagal kurį bus pagaminti ir į Kauną pristatyti 85 nauji troleibusai.

Troleibusuose bus 33 sėdimos vietos, jie talpins iki 85 keleivių. Keleivių salone ir vairuotojo darbo vietose įrengta kondicionavimo, vėdinimo ir šildymo sistema garantuos komfortišką kelionę visais metų laikais.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai turi savo versiją dėl pakaunėje pasiklydusios senolės

Visame pasaulyje sutriko populiariausių socialinių tinklų veikla

Vyras įkalinimo įstaigoje nepasimokė – antrą kartą įkliuvo dėl analogiško nusikaltimo

Ledai pajudėjo – Seimas imasi PVM lengvatos maistui klausimo

Naujiena Nemuno žiede – adrenalino mėgėjus kviečia pasijusti lyg Dakare

Pokyčiai švietimo srityje – didins lėšas studijoms

Unikali galimybė – pirmąkart kūdikiai kviečiami tapti šokio spektaklio bendraautoriais

Paaiškėjo, kad vyro lavoną paslėpęs įtariamasis - stebėtas psichikos priežiūros įstaigose