Tęsiasi pokyčiai Kauno savivaldybėje: iš pareigų traukiasi G. Petrauskas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas traukiasi iš pareigų – jis sako grįžtantis dirbti į privatų sektorių.

„Dar tikrai beveik mėnesį dirbsiu: kadangi priima ir atleidžia taryba, tikiuosi, kad mano prašymą taryba patenkins lapkričio 6 dieną“, – BNS antradienį sakė G. Petrauskas.

Jis sako darbą savivaldybėje paliekantis, nes sulaukė tiek profesine, tiek finansine prasme patrauklaus pasiūlymo. „Grįžtu į privatų verslą, visiškai nesusijusį su jokia savivaldybės įmone ar tarnyba“, – sakė G. Petrauskas.

Kauno administracijai G. Petrauskas vadovavo nuo 2015 metų, kai po savivaldos rinkimų susiformavo dabartinė valdančioji dauguma. Iki tol jis dirbo DNB banko Kauno regiono verslo bankininkystės vadovu.

Gimęs ir augęs Kaune bei, kaip yra sakęs anksčiau, laikantis save kauniečiu, G. Petrauskas jau kurį laiką gyvena Kėdainiuose, iš kurių kasdien vyksta į darbą savivaldybėje.

Be to, iš pareigų besitraukiantį savivaldybės administracijos direktorių 2015-aisiais Visvaldui Matijošaičiui rekomendavo „Vičiūnų grupės“ personalo specialistė, Kauno tarybos narė Ramunė Bičkauskienė.

Per verslo jungtį iš privataus sektoriaus į viešąjį administravimą atėjęs G. Petrauskas su Kauno meru suformavo gerai grojantį duetą, kuriame pastarasis buvo įvardijamas kaip ryžtingas ir greitai apsisprendžiantis, o administracijos vadovas – analitiškas ir besilaikantis protokolo.

„Savivaldybėje privalu laikytis visų procedūrų ir Gintaras išmokė tai daryti, nors jį taip pat erzina kai kurie suvaržymai. Esame dėkingi, kad kai kuriais atvejais prilaikė, išmokė laikytis nustatytos tvarkos. Mes pasiginčijame dėl šių dalykų, tačiau tai netrukdo dirbti, o Gintaras beveik visada būna teisus“, – 2017-ųjų pabaigoje apie savivaldybės administracijos direktorių portalui lrytas.lt sakė V. Matijošaitis.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Įspūdingų rungtynių atgarsiai: „Žalgiriui“ neįmanomų dalykų nėra?

Patikrinta praktiškai: dviejų eismo juostų gatvėje trys automobiliai netelpa

Įžūlumo viršūnė: pavogė gyvūnams suaukotus pinigus

Kauniečių mėgstamame kurorte atidaromas pramogų po atviru dangumi sezonas

Vaikus terorizavę ir pinigus išmušinėję jaunuoliai sulaukė teisingumo

Prašo kauniečių pagalbos: parbloškęs senolį, kaip niekur nieko nuvažiavo

Islandijos plente - spūstis, kokios senokai nebuvo (papildyta)

Kauno pareigūnų patikrintoje degalinėje - slaptas alkoholio versliukas

Kaune po švenčių oficialiai stabdomas šildymo sezonas

Vairuotojų negandos tęsiasi: eismas stoja Dainavoje