Tęsiasi pokyčiai Kauno savivaldybėje: iš pareigų traukiasi G. Petrauskas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas traukiasi iš pareigų – jis sako grįžtantis dirbti į privatų sektorių.

„Dar tikrai beveik mėnesį dirbsiu: kadangi priima ir atleidžia taryba, tikiuosi, kad mano prašymą taryba patenkins lapkričio 6 dieną“, – BNS antradienį sakė G. Petrauskas.

Jis sako darbą savivaldybėje paliekantis, nes sulaukė tiek profesine, tiek finansine prasme patrauklaus pasiūlymo. „Grįžtu į privatų verslą, visiškai nesusijusį su jokia savivaldybės įmone ar tarnyba“, – sakė G. Petrauskas.

Kauno administracijai G. Petrauskas vadovavo nuo 2015 metų, kai po savivaldos rinkimų susiformavo dabartinė valdančioji dauguma. Iki tol jis dirbo DNB banko Kauno regiono verslo bankininkystės vadovu.

Gimęs ir augęs Kaune bei, kaip yra sakęs anksčiau, laikantis save kauniečiu, G. Petrauskas jau kurį laiką gyvena Kėdainiuose, iš kurių kasdien vyksta į darbą savivaldybėje.

Be to, iš pareigų besitraukiantį savivaldybės administracijos direktorių 2015-aisiais Visvaldui Matijošaičiui rekomendavo „Vičiūnų grupės“ personalo specialistė, Kauno tarybos narė Ramunė Bičkauskienė.

Per verslo jungtį iš privataus sektoriaus į viešąjį administravimą atėjęs G. Petrauskas su Kauno meru suformavo gerai grojantį duetą, kuriame pastarasis buvo įvardijamas kaip ryžtingas ir greitai apsisprendžiantis, o administracijos vadovas – analitiškas ir besilaikantis protokolo.

„Savivaldybėje privalu laikytis visų procedūrų ir Gintaras išmokė tai daryti, nors jį taip pat erzina kai kurie suvaržymai. Esame dėkingi, kad kai kuriais atvejais prilaikė, išmokė laikytis nustatytos tvarkos. Mes pasiginčijame dėl šių dalykų, tačiau tai netrukdo dirbti, o Gintaras beveik visada būna teisus“, – 2017-ųjų pabaigoje apie savivaldybės administracijos direktorių portalui lrytas.lt sakė V. Matijošaitis.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų