Miesto valdžia prabilo apie turimą Vytauto parko viziją: atsižvelgs į kauniečių norus (dar papildyta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar kilus diskusijoms dėl istorinio Vytauto parko uždarymo ir likimo, Kauno miesto savivaldybės atstovai pasakė artimiausius planus ir turimą minėtos lokacijos viziją.

Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viliaus Šiliausko, įrenginiai Vytauto parke yra fiziškai nusidėvėję ir ant valstybinės žemės stovi nelegaliai.

„Iki šiol šioje apleistoje vietoje negalėjome nieko daryti. Mums pavyko šią teritoriją sugrąžinti miestui ir artimiausiu metu šį parką paversime jaukia ir tvarkinga laisvalaikio erdve“, – sakė V. Šiliauskas.

„Paprašėme, kad jų savininkas įrenginius perkeltų į kitą vietą. Dar šįmet planuojama atnaujinti parko takus ir aikšteles, įrengti apšvietimą, pastatyti naujus suoliukus ir šiukšliadėžes“, – mintimis dalijosi pašnekovas.

Vytauto parkas yra valstybės saugoma miško teritorija, todėl apie kažkokias statybas negali būti nė kalbos“, – akcentavo Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

V. Šiliausko teigimu, apie tai, kas atsiras Vytauto parko teritorijoje, norima klausti kauniečių nuomonės ir tuomet priimti sprendimus.

„Mes norime pasitarti su kauniečiais ir paklausti, ką jie norėtų matyti Vytauto parke, ar apžvalgos ratą, ar fontaną, ar tiesiog tvarkingą, pasivaikščiojimams skirta parką“, – kalbėjo jis.

Kauniečių nuomonės šiuo klausimu laukiamos elektroniniu paštu: vytautoparkas@kaunas.lt.

Papildyta: Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams pavyko susisiekti su bendrovės „Vytauto parkas“ vadovu Ričardu Šidlausku. Pasiteiravus apie tai, kas nutiks istorinėms miesto karuselėms, vyras nedaugžodžiavo: „Parkas bus tvarkomas taip, kaip numatyta, bus gražu ir gera. Galbūt Vytauto parko karuseles panaudosime kažkur kitur. Juk jų kokybė tikrai nėra prastesnė už besisukančias kitose vietose. Viziją turime, tačiau norėčiau palikti šį klausimą atvirą“, – sakė pašnekovas.

84 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija sugavo per Kauną kosminiu greičiu skriejusį jaunuolį

Vaiko teisių gynėjai Kaune ieško būdo dirbti išvien su katalikų bažnyčia

Netikėta meno ir prekybos sąjunga: jaunieji menininkai įsiveržė į Kauno turgų

Mirė Kaune gimęs garsus aktorius R. Karvelis

Fiksuoja skaitytojai: iškylai pasirinko itin keistą vietą

Kauno policija prašo padėti surasti asmenį, pasisavinusi prekes iš maisto prekių parduotuvės

KTU „Santakos“ slėnyje apsilankęs Indijos viceprezidentas V. Naidu Lietuvoje įžvelgia stiprų technologinį potencialą

Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

Vasariškas pirmadienis baigsis su trenksmu: per Kauną slinks audros debesys

Lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ - jaunimui skirta stovykla