Miesto valdžia prabilo apie turimą Vytauto parko viziją: atsižvelgs į kauniečių norus (dar papildyta) – Kas vyksta Kaune

Miesto valdžia prabilo apie turimą Vytauto parko viziją: atsižvelgs į kauniečių norus (dar papildyta)

R. Tenio nuotr.

Vakar kilus diskusijoms dėl istorinio Vytauto parko uždarymo ir likimo, Kauno miesto savivaldybės atstovai pasakė artimiausius planus ir turimą minėtos lokacijos viziją.

Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viliaus Šiliausko, įrenginiai Vytauto parke yra fiziškai nusidėvėję ir ant valstybinės žemės stovi nelegaliai.

„Iki šiol šioje apleistoje vietoje negalėjome nieko daryti. Mums pavyko šią teritoriją sugrąžinti miestui ir artimiausiu metu šį parką paversime jaukia ir tvarkinga laisvalaikio erdve“, – sakė V. Šiliauskas.

„Paprašėme, kad jų savininkas įrenginius perkeltų į kitą vietą. Dar šįmet planuojama atnaujinti parko takus ir aikšteles, įrengti apšvietimą, pastatyti naujus suoliukus ir šiukšliadėžes“, – mintimis dalijosi pašnekovas.

„Vytauto parkas yra valstybės saugoma miško teritorija, todėl apie kažkokias statybas negali būti nė kalbos“, – akcentavo Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

V. Šiliausko teigimu, apie tai, kas atsiras Vytauto parko teritorijoje, norima klausti kauniečių nuomonės ir tuomet priimti sprendimus.

„Mes norime pasitarti su kauniečiais ir paklausti, ką jie norėtų matyti Vytauto parke, ar apžvalgos ratą, ar fontaną, ar tiesiog tvarkingą, pasivaikščiojimams skirta parką“, – kalbėjo jis.

Kauniečių nuomonės šiuo klausimu laukiamos elektroniniu paštu: vytautoparkas@kaunas.lt.

Papildyta: Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams pavyko susisiekti su bendrovės „Vytauto parkas“ vadovu Ričardu Šidlausku. Pasiteiravus apie tai, kas nutiks istorinėms miesto karuselėms, vyras nedaugžodžiavo: „Parkas bus tvarkomas taip, kaip numatyta, bus gražu ir gera. Galbūt Vytauto parko karuseles panaudosime kažkur kitur. Juk jų kokybė tikrai nėra prastesnė už besisukančias kitose vietose. Viziją turime, tačiau norėčiau palikti šį klausimą atvirą“, – sakė pašnekovas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.