Kauniečių pamėgtos renginių erdvės sezoną atidarys L. Adomaitis – Kas vyksta Kaune

Kauniečių pamėgtos renginių erdvės sezoną atidarys L. Adomaitis

Organizatorių nuotr.

Birželio 15 d. melomanų, gero humoro ir intelektualaus laisvalaikio gerbėjų kalendoriuose turėtų būti pažymėta raudonai – šį penktadienį „Adform Kiemelis“ skelbs antrąjį savo vasaros sezoną atidarytu. Startinis pistoletas – Lino Adomaičio rankose, o kauniečių jau laukia trys mėnesiai, kupini kokybiškų pasirodymų.

Kiemelio sceną gimtajame Kaune pirmas drebins dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities novatorius, kurio vardas tapęs kūrybos be trumpesnių kelių ir kokybiško atlikimo sinonimu – Linas Adomaitis.

Visada malonu sugrįžti

„Adform Kiemelis“ turi ypatingą aurą – čia, rodosi, ir muzika skamba kitaip. Visuomet beprotiškai smagu groti šioje erdvėje dar ir dėl to, kad visai už sienos, dabartiniame kunigų kurijos pastate anksčiau buvo Juozo Naujalio gimnazija, kurioje teko praleisti pašėlusiai nuostabią vaikystę, – prisiminimais dalijosi daugiau kaip 20 metų scenoje besisukantis, bet nepaliaujantis stebinti L. Adomaitis.

Čia atlikėjas sakė visuomet susitinkantis daug bičiulių, o susirinkusiųjų nuotaika pulsuoja pozityvumu. „Esu dainavęs kiemelyje daugybę kartų ir visada formuojasi tik patys geriausi prisiminimai. Atėjus vasarai daugelis kauniečių ir miesto svečių laukia šios užburiančios erdvės renginių“, – sakė L. Adomaitis.

Muzikuos kartu su publika

Penktadienį dainininkas scenoje pasirodys drauge su, jo žodžiais, pačiais kiečiausiais muzikantais, kurie yra ne tik numeris vienas Lietuvoje, bet ir geri L. Adomaičio draugai.

„Mes scenoje vieni kitus jaučiame iš pusės garso, iš pusės judesio ir iš mažiausio žvilgsnio. Atliksime kiečiausius visų laikų hitus, tačiau pamaloninsim ir keliais naujesniais kūriniais, – koncerto uždangą praskleidė pašnekovas.

– Smagiausias momentas bus įjungti publiką į bendrą muzikavimo procesą. Ir tose koncerto vietose, kai susirinkusieji dainuos kartu, mes su komanda grosime truputį tyliau, bet iš esmės galiu pažadėti, kad bus daug kokybiško garso ir daug gerų emocijų!“

Laukia ne tik koncertai

Pradėjusi stipriai, komanda per vasarą mažinti tempo nė neketina. Kaip sakė „Adform Kiemelio“ vadovas Martynas Vildžiūnas, vakarus buvusiame Ryšių muziejuje jau suplanavę „G&G Sindikatas“, „Saulės kliošas“, „Kūjeliai“, Vaidas Baumila, Monique, Saulius Prūsaitis, „Biplan“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Mantas Jankavičius, Vidas Bareikis bei daugelis kitų.

„Adform Kiemelis“ taip pat taps „Kitokių pasikalbėjimų“ rezidencija – Justino Jankevičiaus vedami pokalbiai su išskirtiniais pašnekovais vyks tik čia. Per beveik tris mėnesius numatomi aštuoni „Kitokie pasikalbėjimai“. Vieną tiesiogiai transliuojamą laidą yra suplanavęs vesti ir Andrius Tapinas – tai turėtų būti vienas įdomiausių kiemelio renginių.

„Tik vakar sutarėme dėl Manto Katlerio ir Manto Stonkaus šou „#MantaiGerai“. Tai bus jų grandiozinis išėjimas – po „Žalgirio“ arenoje surengtos humoro šventės jie ilgai niekur nesirodė ir labai nori vasarą po atviru dangumi Kaune padaryti dar vieną renginį. Jau galutinai patvirtinta, kad tai įvyks“, – pasakojo M. Vildžiūnas.

O visai greitai, jau kitą dieną po L. Adomaičio atidarymo koncerto, „Adform Kiemelyje“ vyks Olego Šurajevo stand-up’o vakaras. Į šį pasirodymą jau išparduoti beveik visi bilietai, anšlaginis renginys laukia ir penktadienį – į L. Adomiaičio koncertą bilietų liko nedaug.

Sausakimšų vakarų kiemelyje šiemet turėtų būti dar daugiau nei pernai / Organizatorių nuotr.

Dar kokybiškesni renginiai ir žinomiausi vardai

„Po praėjusių metų sezono pajautėme, ko reikia Kauno publikai, ką miestiečiai labiausiai mėgsta, ko labiausiai klauso. Ir atlikėjus rinkomės tikrai žinomus bei kokybiškus, tokius, kurių kauniečiams klausyti būtų vienas malonumas. Ant scenos lips viena už kitą geresnės grupės, o istorinis kiemelis yra pakankamai erdvus, kad priimtų gana didelį klausytojų skaičių, bet ir jaukus, leidžiantis kurti artimą ryšį su publika, – ateinantį sezoną apibrėžė „Adform Kiemelio“ vadovas.

– Iš principo, viskas eina aukštesnio profesionalumo link, tampame visapusiškai kokybiškesne vieta. Išanalizavę praėjusių metų rezultatus, įvardiję klaidas, ir atkreipę dėmesį į klientų išsakytus trūkumu, šiemet juos eliminavome.“

Pašnekovas džiaugėsi, kad viskas patobulinta, pradedant nuo bilieto įsigijimo iki paskutinio koncerto akordo: staliukų išdėstymas, rezervacijos ir bilietų pardavimo sistemos, žmonių suleidimas. Stengiamasi kauniečiams pasiūlyti kuo kokybiškesnius renginius.

Vasaros sezono ir „Adform Kiemelio“ uždarymo koncertas driokstelės rugsėjo 1 d. – jame minią susiburti kvies jaunosios kartos žvaigždės „Flying Saucer Gang“. Vaikinai antradienį buvo atvykę apžiūrėti erdvės ir labai laukia šio pasirodymo, nes vasarą Kaune planuoja daryti pertrauką, o Mokslo ir žinių dieną surengti masinį koncertą.

Sekite būsimus koncertus ir išskirtinius renginius „Adform Kiemelio“ „Facebook“ paskyroje. Didysis kiemelio atidarymas vyks birželio 15 d., 19 val. Organizatoriai skatina nedelsti pasirūpinti bilietais ir staliukais.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.