„Kauno Hanzos dienose“ šalia viduramžių riterių – naktinė diskoteka

Asociatyvi / A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tradicinėse „Kauno Hanzos dienose“ šį savaitgalį ne tik knibždės viduramžišką miesto praeitį menantys riteriai, šurmuliuos tradicinių amatų dirbtuvės, skambės senoji muzika, bet sklis ir mūsų dienų garsai. Vienu pagrindinių šventės numerių pristatomas pultų senjoras DJ Sash! iš Vokietijos.

Po DJ Sash! vardu studijoje dirba 1995 m. susibūrusi trijų žmonių komanda – Sascha Lappessen, Ralf Kappmeier ir Thomas „Alisson“ Lüdke. Į Kauną atvyks projektui vadovaujantis ir jo prekiniu veidu esantis S. Lappessen.

Populiariąją elektroniką sukančio disko žokėjaus žvaigždė Europoje ryškiausiai švytėjo paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio pabaigoje. Iš šešių studijinių albumų, pirmų dviejų – 1997 m. išleisto „It’s My Life“ ir 1998 m. pasirodžiusio „Life Goes On“ – Jungtinėje Karalystėje buvo parduota tiek, kad jie atitinkamai tapo platininiu ir auksiniu.

Bene didžiausios sėkmės susilaukė ir ankstyvieji DJ Sash! singlai – ko gero, į brandžią jaunystę įžengusiai Lietuvos publikai gerai žinomi „Encore Une Fois“, „Ecuador“, „Stay“ ir „La Primavera“. Įvairių Senojo Žemyno šalių geriausiai parduodamų įrašų sąrašuose figūravo ir 2000 m. išleisti „Adelante“ bei „Just Around the Hill“.

Vėliau statistinio Europos klubinėtojo poreikiai keitėsi ir intensyviais Eurodance takeliais užvaldyti publiką buvo vis sudėtingiau. Tuo tarpu transo ir techno elementai nebuvo pakankamai ryškūs, kad suteiktų DJ Sash! muzikai laikui atsparesnės elektronikos skonį, pasotinantį jaunąjį klubo lankytoją.

Tačiau dėl to vokiečiai nesustojo ir iki šiol rengia pasirodymus bei randa 90-ųjų nostalgijos ištroškusį klausytoją. Į netolimą praeitį didžėjus šeštadienį nukels ir kauniečius – tiesa, viduramžių ši praeitis nesieks.

Lazerių ir šviesų šou lydimą diskoteką gegužės 19 d., 21 val., pradės gyvų būgnų, trimito ir didžėjaus trio iš Latvijos „3Live Project“, o vėliau elektronikos temą vystys DJ Sash!.

Šių metų „Kauno Hanzos dienose“ bus ir daugiau gimtadienį švenčiančiam miestui, galimas daiktas, tinkančių, bet viduramžių pirkliams neregėtų pramogų: penktadienio naktį toje pačioje Rotušės aikštėje šokdins DJ Justin Xara, pasirodys kiek šiuolaikiškesnei pop elektronikai atstovaujančios Kaia ir Beatrich, o vėliau – minėti „3Live Project“.

Tiek penktadienį, tiek šeštadienį naktinio veiksmo netrūks ir kitur – iki pat vidurnakčio Vilniaus gatvės akmenis bei pultą gerbiančių kauniečių kojas kilnos „grynajai“ elektronikai šiek tiek artimesnio „Mixlab“ susivienijimo didžėjai.

Beje, nors gyvo garso grupių ant „Hanzos dienų“ scenos yra lipę kuo įvairiausių (bus jų ir šiemet), 2015 ir 2016 m. grandiozinių renginių diskotekų mėgėjams dar nebuvo. Praėjusių metų šventė „išsišoko“ pačiame Vilniaus gatvės viduryje iškelta platforma, nuo kurios iki pat 3 val. nakties Senamiesčio gyventojų langus drebino „Zip FM“ didžėjų šokiai.

Daugiau informacijos apie gegužės 18-20 d. vyksiančių „Kauno Hanzos dienų“ programą galite rasti čia ir čia.

23 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone unikali M. Levickio pamoka

Tiesiogines transliacijos įrašas: į Kauno rajoną atvažiavusi policija iškvietė vaiko teisių tarnybą (papildyta)

Karmėlavos kelyje avarija – abu vairuotojai gydymo įstaigoje

Iš Ruklos į ligoninę – kariams prireikė medikų pagalbos

Artėja prie sutarimo: pakeitimai dėl alkoholio „bambaliuose“ - nuo 2020 metų (papildytas)

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija