Kaip per Velykas dirbs Kauno prekybos ir pramogų centrai?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors kai kurie per šventes prekybos centrų sako privengiantys, dažnas, ko nors pritrūkęs, išsiruošia iki artimiausios parduotuvės. Visgi per ateinančias šv. Velykas kai kurie didieji centrai Kaune nedirbs – kad nereikėtų atsimušti į užrakintas duris, „Kas vyksta Kaune“ apžvelgia parduotuvių darbo laiką kovo 31, balandžio 1 ir 2 dienomis.

„Maxima“

Kaip pranešime spaudai informavo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė, kovo 31 d. „Maxima“ parduotuvės dirbs įprastu darbo grafiku, išskyrus prekybos centre „River Mall“, Jonavos g. 60, veikiančią parduotuvę, kuri bus atidaryta iki 23 val.

Pirmąją šv. Velykų dieną, balandžio 1-ąją, parduotuvės, įsikūrusios arčiau miestų ar kaimelių centrų, taip pat bažnyčių, darbą pradės kiek anksčiau – 9 val., kitos parduotuvės – 10 val. Tądien visos parduotuvės duris užvers – 19 val.

Įprastai visą parą veikianti „Maxima“ Jonavos g. 60 sekmadienį taip pat dirbs nuo 10 val. iki 19 val., o Kęstučio g. 55 ir Karaliaus Mindaugo pr. 49 („Akropolyje“) „Maximos“ bus uždarytos.

Per šventes keisis ir „River Mall“ visą parą veikiančios „Maximos“ darbo laikas / R. Tenio nuotr.

Antrąją šv. Velykų dieną parduotuvės dirbs trumpiau. Balandžio 2 d. „Maxima“ klientų lauks nuo 10 iki 20 val., įskaitant ir „Maxima“ parduotuvę Jonavos g. 60. „Akropolyje“ esantis prekybos centras dirbs nuo 10 iki 21 val.

„Lidl“

„Lidl Lietuva“ darbuotojai per šv. Velykas galės skirti laiko sau ir artimiesiems – šio tinklo parduotuvės balandžio 1-ąją, šventinį sekmadienį, nedirbs. Kovo 31-ąją ir balandžio 2-ąją visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku.

„Iki“

„Iki“ parduotuves Lietuvoje valdančios įmonės „Palink“ viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė „Kas vyksta Kaune“ pranešė, kad per šias šv. Velykas prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių darbo laikas nesikeis.

„Iki“ prekybos tinklo parduotuvių darbo laiką nustatome atsižvelgdami į mūsų pirkėjų apsipirkimo poreikius. Matome, kad klientams svarbu turėti galimybę apsipirkti švenčių dienomis, todėl priimtas sprendimas dirbti kaip įprasta“, – pridūrė B. Čaikauskaitė.

„Rimi“

Prie pakeistų darbo valandų taikytis nereikės ir „Rimi“ parduotuvių pirkėjams. Klientų aptarnavimo centro darbuotoja Agnė sakė, kad „Rimi“ tinklo prekybos centrai balandžio 1 ir 2 dienomis dirbs įprastai.

„Norfa“

Priešingai nei „Iki“ ir „Rimi“, „Norfos mažmenos“ parduotuvės šventinį Velykų sekmadienį, „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, nedirbs, kaip ir praėjusiais metais.

Taip pat verta prisiminti, kad kovo 31-ąją, šeštadienį, „Norfa“ prekybos centrai dirbs 2 valandom trumpiau. Balandžio 2-ąją, pirmadienį, visos „Norfos“ veiks įprastu grafiku.

Akropolis

Kauno prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ valdytoja Brigita Kuodytė „Kas vyksta Kaune“ įspėjo, kad šeštadienį centras dirbs kaip įprasta, o sekmadienį parduotuvės, paslaugų teikimo vietos ir pramogų bei restoranų sektoriaus operatoriai nedirbs.

„Akropolyje“ Velykų sekmadienį – nei prekybos, nei pramogų / Archyvo nuotr.

Balandžio 2 d. „Akropolis“ iš esmės veiks įprastai, tik kai kurios parduotuvės darbą pradės kiek vėliau: „Maxima“, „Eurovaistinė“ ir kitos parduotuvės lauks pirkėjų nuo 10 iki 21 val., restoranai dirbs nuo 10 iki 22 val., o pramogų operatoriai – iki vidurnakčio.

Mega

„Megos“ marketingo projektų vadovas Laimis Binderis portalui sakė, kad kovo 31 d. prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ dirbs įprastu laiku.

Balandžio 1 d. parduotuvės, taip pat ir „Senukai“, nedirbs, tačiau veiks pramogų ir laisvalaikio erdvės. Vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“, kontaktinis zoologijos sodas „Zoopark“ bei sporto ir sveikatingumo centras „VS-Fitness“ dirbs nuo 13 iki 18 val., kino centras „Cinamon”, boulingo ir biliardo klubas „Amerigo“ bei restoranai veiks nuo 13 iki 22 val.

Sekmadienį „Mega“ dirbs iš dalies / R. Tenio nuotr.

Balandžio 2 d. „Mega“ bus atidaryta kaip įprasta, išskyrus „Senukus“, kuri dirbs nuo 9 iki 21 val. (atsidarys valanda vėliau). Parduotuvė „Rimi Hypermarket“ tiek kovo 31, tiek balandžio 1-2 dienomis, kaip minėta, dirbs įprastu grafiku. L. Binderis pažymėjo, kad šis sprendimas priimtas paties operatoriaus, ne „Megos“.

Urmas

Prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta „Kas vyksta Kaube“ pranešė, kad „Urmas“ balandžio 1 ir 2 dienomis nedirbs, o prieššventinį šeštadienį dirbs iki 17 val.

„Urme“ pirmąją ir antrąją šv. Velykų dienomis prekybinis šurmulys aprims / Organizatorių nuotr.

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas nejuokauja: ragina kauniečius iš Vilniaus sugrįžti namo

Mokslo metų pradžios datą šiemet mokyklos rinksis pačios

Ryškėja naujas legendinių Kauko laiptų skvero vaizdas: patinka ne visiems

Užgriuvus betono plokštei sutuoktinio akivaizdoje žuvo moteris: kaimynai nesutramdo ašarų

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų

Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje esantys sklypai ir pastatai atsidūrė Karbauskių rankose

Kaune dirbusiai aplinkos viceministrei - blogos žinios

Sekmadieniais alkoholiu siūloma leisti prekiauti ilgiau

Kauną skalbiantis lietus vėl stabdo darbus Žemaičių gatvėje: ar spės užbaigti iki rugsėjo?