Kilus diskusijoms dėl per brangių bilietų į „Eurovizijos“ finalą Kaune, stabdoma bilietų prekyba – Kas vyksta Kaune

Kilus diskusijoms dėl per brangių bilietų į „Eurovizijos“ finalą Kaune, stabdoma bilietų prekyba

DELFI nuotr.

Vienas svarbiausių metų muzikinių įvykių – nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Dar vasario mėnesį konkurso organizatoriai paskelbė, jog atrankų kulminacija įvyks Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Konkurso gerbėjams apsidžiaugus, jog renginys taps dar prieinamesnis ir daug daugiau žmonių galės gyvai stebėti didįjį finalą, džiugesys dingo, išvydus bilietų kainas.

Gerbėjai žada tuščią areną

Portalui „Kas vyksta Kaune“ savo pastebėjimus dėl kainų į kovo 11-ąją vyksiantį konkurso finalą išdėstė ir skaitytoja Akvilė. Mergina teigia, jog bilietų kainos, lyginant su praėjusių metų renginiu Klaipėdos „Švyturio arenoje, išaugo net kelis kartus. „Šiemet pigiausias bilietas į renginį kainuoja nuo 12,50 eurų ir siekia net daugiau nei 30 eurų, o praėjusiais metais Klaipėdoje žmonės mokėjo po 3-5 eurus,“ – laiške dėsto skaitytoja.

Panašų susirūpinimą išreiškė ir konkurso gerbėjai viešoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje, sukurtai būtent diskusijoms apie šių metų konkursą. Išvydę bilietų kainas konkurso mylėtojai šmaikščiai vieni kitų teiravosi, ar šie yra pasiruošę konkursui tuščioje arenoje.

Išaugo renginio mastas ir kaštai

Siekdami išsiaiškinti, kodėl kainos taip stipriai skiriasi, portalo žurnalistai susisiekė su nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos prodiuseriu Lauru Lučiūnu. Pašnekovas apgailestavo, kad gerbėjus nustebino aukštos kainos, tačiau pastebėjo, jog kainos išaugimą lėmė daug veiksnių. „Reikia pastebėti, jog praėjusiais metais renginys klaipėdiečiams buvo nemokamas – buvo taikomas tik minimalus arenos mokestis, tačiau renginio kaštus visiškai padengė Klaipėdos savivaldybė ir nacionalinis transliuotojas. Šiemet turime daug didesnę areną ir lėšų nebeužtenka,“ – teigia L. Lučiūnas.

Prodiuseris taip pat atkreipė dėmesį, jog šiemet konkurso finalui iškelta dar aukštesnė kartelė – renginys bus sudarytas iš dviejų dalių, kurių viena bus skirta iškilmingam Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimui, o antroji – tradicinis konkurso finalas. „Renginyje dalyvaus ne tik konkurso finalistai, tačiau ir kiti garsūs Lietuvos atlikėjai. Taip pat sulauksime ir svečių iš užsienio, tad renginio dalyviams nusivilti tikrai neteks,“ – kalbėjo pašnekovas.

L. Lučiūno paminėta renginio dalis, skirta Kovo 11-osios iškilmėms, yra finansuojama Kauno miesto savivaldybės. Šiemet Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiams Kauno savivaldybė skyrė per 79 tūkst. eurų. Visą dieną Kauno gatvėse vyks įvairūs valstybės šventės paminėjimui skirti renginiai, o vakarinis koncertas „Žalgirio“ arenoje – vienas jų. Apjungus šventinį koncertą ir nacionalinį konkurso atrankos finalą minėtų lėšų visiškai finansuoti renginio kaštus neužtenka.

Stabdoma prekyba?

Tačiau prieš kelias valandas žurnalistams nusprendus apsilankyti bilietus į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą platinančioje platformoje bilietai.lt pastebėtas įdomus dalykas – bilietų įsigyti neįmanoma. Paspaudus ant bilietų įsigijimo nuorodos, portalo lankytojams yra pranešama, jog ieškomas puslapis neegzistuoja.

Susisiekus su nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos organizatoriais paaiškėjo, jog šiuo metu vyksta derybos su potencialiu rėmėju, kurio indėlis leistų bilietus gerokai atpiginti arba renginį kauniečiams pasiūlyti net nemokamai. Portalas „Kas vyksta Kaune“ operatyviai informuos skaitytojus apie galimus pokyčius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.