Duris atvėrė prekybos centras „River Mall“ – Kas vyksta Kaune

Duris atvėrė prekybos centras „River Mall“

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį Jonavos gatvėje 60, buvusios „Prismos“ vietoje, atsidarė prekybos centras „River Mall“. Itin greitai įvykdžius pastato rekonstrukciją ir patalpas užėmus „Maxima“, „Ikea“, „Topo centras“ bei kitiems žinomiems prekybos tinklams, kauniečiai galės patogiai apsirūpinti kalėdiniais pirkiniais. O parduotuvių darbo laikas vartojimo įpročius turėtų pakeisti iš esmės.

Prekybos centro statybas, vėliau – ir rekonstrukciją vykdė nekilnojamojo turto vystytojas ir centro valdytojas „Sirin Development“. Bendrovės generalinio direktoriaus Lauryno Kuzavo teigimu, „River Mall“ – vieta, kur žmonės ateina nusipirkti, ko reikia, susitvarko ir išvažiuoja.

„Pavadinimą, upės metaforą diktavo pati vieta – tai viena pagrindinių Kauno arterijų, čia patogu atvykti, praktiškai nėra kamščių. Šalia Senamiestis ir Neris. Prieš penkerius metus guminiais batais braidėme po šią teritoriją svarstydami, ar verta investuoti. Pasakiška vieta, tačiau idėją reikia kažkaip įgyvendinti. Sujungus „molą“ su „upe“ išėjo derinys, kuris turėtų simbolizuoti patogų, sraunų prekybos centrą“, – sakė L. Kuzavas.

Daugiau nei 11 tūkst. kv. m. plote įsikūrė per 20 gerai žinomų į greitą, patogų apsipirkimą orientuotų prekybos, paslaugų atstovų. Didžiausia naujovė – prekybos centre pirmoji visą parą dirbsianti „Maxima XX“. Kauniečius taip pat džiugins ir visą parą veikiantis gėlių salonas „Pasaulio gėlės“.

„River Mall“ įsikūrė ir kiti savo segmentų lyderiai: Delano startuoja su „CanCan Pizza“ formatu, Optikos salone bus teikiamos profesionalios gydytojo okulisto paslaugos. Didžiausią kosmetikos, kvepalų ir grožio prekių pasirinkimą vienoje vietoje pasiūlys „Eurokos“. UAB „Krinona“ atidaro net dvi parduotuves – „Krinona“ ir „Cascada“. „Savex“ galerija startuoja su didžiausiu iki šiol turėtu interjero prekių salonu.

Pirmoji jau nuo rugsėjo mėnesio veikia „Ikea“ parduotuvė-prekių atsiėmimo punktas, duris atvėrė didžiausias buitinės technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje „Topo centras“. Vaistinių rinkos lyderė „Eurovaistinė“ čia atidarė didelę plataus asortimento ir atsinaujinusio dizaino vaistinę. L. Kuzavas prasitarė, kad „Eurovaistinė“ taip pat svarsto dirbti visą parą.

Naujajame centre Jonavos g. taip pat įsikūrė „Kika“, „Ecodumas“, „Kelionių atlasas“, „FEN“ maisto papildai sportuojantiems, „Vara“ saldumynai, „Beer factory“, „Teledema“, „Valykla“, „Sidabrinė kamėja“.

„Tikimės, šis centras pasiūlys daug greitesnę ir tikslesnę, koncentruotą alternatyvą „Akropoliui“. Tai – vieta, kur net užsisėdėjus pas draugus, grįžus iš komandiruotės, norint parodyti žmonai dėmesį ar vyrui pagaminti vėlyvą vakarienę, tuo bus galima pasirūpinti“, – „River Mall“ privalumus kasdienėse situacijose vardijo „Sirin Development“ generalinis direktorius.

Kaip sakė L. Kuzavas, liepos pabaigoje prekybos tinklui „Prisma“ pasitraukus iš Lietuvos ir išsikėlus iš patalpų buvo rekonstruoti pastato inžineriniai tinklai, pertvarkyta apdaila. „Svarbiausia – rasti nuomininkus ir patenkinti kiekvieno jų poreikius, suteikti tinkamą plotą. Tai, ką matau dabar, mane labai džiugina. Žinoma, pagrindinis teisėjas – klientai, tačiau pastangos turėtų pasiteisinti“, – dėstė pašnekovas.

„Sirin Development“ abu savo projektus „River Mall“ ir naują ofisų pastatą „River Hall“ įgyvendino nupirkę dar sovietmečiu statytą ir jau griūvantį „Drobės“ fabriką. Žinomo Kauno architekto Gintauto Natkevičiaus dėka, ši vieta buvo prikelta naujam gyvenimui ir po truputį tampa viena iš Kauno miesto verslo ir prekybos zonų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA