Būdai nuvykti į Kauno kalėdinės eglutės įžiebimo renginį (galima ir nemokamai) - Kas vyksta Kaune

Būdai nuvykti į Kauno kalėdinės eglutės įžiebimo renginį (galima ir nemokamai)

R. Tenio nuotr.

Artėjant Kalėdų simbolio – Kauno eglutės įžiebimo šventei gruodžio 2 dienos vakarą bene aktualiausias klausimas, besisukantis kauniečių ir miesto svečių mintyse, kaip nuvykti į Kauno rotušės aikštę?

Portalas „Kas vyksta Kaune“ pateikia skaitytojams tris galimas alternatyvas minėtam tikslui pasiekti.

Kauno viešasis transportas

Ne paslaptis, kad pirmasis variantas, kuriuo kviečiami pasinaudoti visi norintys įsilieti į šventės sūkurį 18 val., – viešasis miesto transportas, nes eismas asmeniniais automobiliais Kauno centre šeštadienį, kaip jau minėta, bus ribojamas nuo 15 val. iki 24 val.

Bendrovė „Kauno autobusai“ informuoja, kad nuo gruodžio 2 d. eismas Rotušės aikštėje vyks viena kryptimi iki A. Jakšto gatvės. Automobilių eismas Šv. Gertrūdos g. ir A. Jakšto g. sankryžoje bus nukreiptas į Šv. Gertrūdos gatvę. Šeštadienį Rotušės aikštėje vyks Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė, kurios numatoma pabaiga maždaug 19.00 valandą.

Po renginio iš Kauno pilies stotelių keleivius veš 18-ojo (tik link galinės stotelės A. Stulginskio universitetas), 20-ojo (tik link galinės stotelės „Bitininkų g.“), 37-ojo, 40-ojo maršrutų autobusai ir 1-ojo (tik link Vaidoto g.), 2-ojo, 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 7-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.“), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai.

KelionėCityBee“ automobiliu

Antroji alternatyva – patogiai pasiekti Kauno rotušei artimas apylinkes vienu iš didžiausių automobilių dalijimosi operatorių Rytų Europoje „CityBee“. „Nors gruodžio 2 d. 15-24 val. į uždarytas senamiesčio zonas nebus galimybės patekti ir su „CityBee“ automobiliais, tačiau šalia esančiose kitose senamiesčio ir miesto centro dalyse įkurtose „CityBee“ zonose įmanoma palikti „CityBee“ automobilius, o stovėjimas šiose zonose – nemokamas“, – rekomendavo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

„CityBee“ zonas galima pamatyti mobiliojoje programėlėje čia. Taip pat, pasak jo, gruodžio 2 d. 15-24 valandomis veiks nuolaidos kodas „KALEDOSKAUNE“, su kuriuo kelionei Kaune su „CityBee“ bus taikoma 2 eurų nuolaida.

„Norint naudoti kodą, reikia jį įvesti į „CityBee“ programėlėje esančią skiltį „Mano nuolaidos“. Primename, kad naudojantis „CityBee“, nereikia mokėti už automobilio stovėjimą, kurą ar draudimą. Mokama tik už naudojimosi laiką, o viršijus 50 km – ir už papildomus kilometrus”, – sakė L. Yla.

Dar viena galimybė – išmanioji „Taxify“ paslauga

Išmaniosios taksi paslaugos tiekėjas „Taxify“ – trečiasis variantas nukakti į Kauno kalėdinės eglutės šventę, atsiduriant netolimu atstumu nuo pagrindinio dėmesio objekto –  miesto žaliaskarės.

„Taxify“ paslaugomis galima naudotis visą parą norint nuvykti visur, kur nėra eismo ribojimų. Jei nutiks taip, kad šeštadienį artėjant renginiui kelyje susidarys spūstis, klientui bus siūloma išlipti kiek įmanoma arčiau norimos vietos – Kauno rotušės aikštės, kad netektų ilgai laukti esant sausakimšai transporto priemonių kolonai gatvėse. Šiuo atveju, vykstant prie kalėdinės eglutės, geriausia išlipti arba Karaliaus Mindaugo prospekte, arba prie Kauno pilies“, – patarė Nerijus Ravinis, „Taxify“ vadovas Kauno regione.

Pasak jo, šiuo metu klientams yra taikoma 15 proc. nuolaida kelionei. Todėl esą tai – pigiausia alternatyva pasiekti norimą vietą Kauno mieste naudojantis išmaniąja „Taxify“ programėle.

„Mes, savo ruožtu, taikysime 10 eurų vertės nuolaidą už pirmąją kelionę naujiems „Taxify“ išmaniosios programėlės turėtojams (aut. past. portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams) Pirmosios kelionės kodas „KVKEGLUTE2017“. Už minėtą sumą beveik iš bet kurios vietos Kauno mieste bus galima važiuoti nemokamai“, – sakė Kauno regiono „Taxify“ vadovas.

Jau esamiems „Taxify“ klientams kelionė populiariaisiais maršrutais: Taubučiai – Kauno pilis kainuos 2.5-3 eurus, arba prekybos centras „Savas“ – Kauno pilis atsieis 3-3.5 euro.

Primename, jog kalėdų eglės įžiebimas Kauno rotušėje vyks gruodžio 2 dieną, šeštadienį, 18 val. Po oficialiosios žaliaskarės įžiebimo šventės dalies žadamas kerintis 3D projekcijų šou. Negalintys atvykti į renginį kviečiami stebėti tiesioginę transliaciją portale „Kas vyksta Kaune“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA